Įteikta Mažeikių krašto kultūros premija

Autorės nuotr.

Mažeikių kultūros centro Pramogų salėje penktadienio vakarą vyko iškilminga Krašto kultūros premijos įteikimo ceremonija. Šiemet šios premijos laureate tapo Mažeikių choreografijos mokyklos baletmeisterė Ramunė Zelbienė.

Mažeikių krašto kultūros premija – 1500 eurų, skiriama kultūros ir meno kūrėjams už aukščiausius laimėjimus respublikiniuose ar tarptautiniuose konkursuose, novatorišką kultūrinę idėją ir jos įgyvendinimą Mažeikių krašte, ilgametę aktyvią ir reikšmingą kultūrinę veiklą.
Ši premija skiriama kasmet. Ji vienam asmeniui įteikiama tik kartą.
Pirmąja šios premijos laureate 2002 metais tapo buvusi Mažeikių kultūros centro direktorė Krista Kinčienė. Taip pat ši premija įteikta Ričardui Grušui, Jolantai Tendienei, Povilui Šverebui, Jonui Strazdauskui, Gintautui Aleknai, Aleksandrui Novakui, Česlovui Pečetauskui, Algirdui Grinkevičiui, Antanui Dargiui, Martynui Januškai, Jelenai Legenzovienei, Algirdui Vilkui, Ildifonsui Venaliui, Virgilijui Mikuckiui, Kęstučiui Dvaržeckiui.
R. Zelbienė šios premijos laureatų knygoje įrašyta 17-uoju numeriu.
Laureatę gražia proga pasveikino didžiulis būrys jos artimųjų, kolegų, mokinių, savivaldos atstovų.

Autorės nuotr.

 

6 Atsakymai į “Įteikta Mažeikių krašto kultūros premija”

 1. Labas parašė:

  Jeigu buvo apdovanota , vadinasi yra už ką … manau patiems mažeikiškiams reiktu daugiau domėtis apie mūsų miesto renginius ir t.t. o ne komentuoti kodėl tas o ne kitas
  Sveikinam

 2. klausimas parašė:

  Grinkevičių premijai pasiūlė argi ne Choreografijos mokykla?Tai rodo,kokia aktyvi mokyklos direktorė ir visas kolektyvas, nominuojantys savo kandidatus šiai premijai.Sveikiname ir linkime kiekvienam kolektyvui siūlyti savąjį kandidatą premijai gauti.

 3. Keista parašė:

  ir aš pagalvojau, kad tokia garbinga premija teikiama bet kam. Eilinė choreografijos mokyklos mokytoja, įprastai dirbanti savo darbą… Kokiu būdu ji garsina mūsų kraštą, kas apart mažeikiškių – ir dar ne visi ją pažįsta? Gaila, kad tokia reikšminga premija nuleidžiama iki žemo lygio. Jei nėra tinkamo kandidato gal iš viso jos nereiktų teikti?

 4. Balsas parašė:

  Nenoriu sumenkinti raureates nuopelnu, bet jau siemet buvo apdovanota kita choreogafe, jei Mazeikiuose tik sokejai nusipelne ivertinimu, tai cia yra kitu kulturininku ignoras

 5. Liūdna parašė:

  Labai liūdna, kad toks giliai įsišaknyjęs kultūros stygius Mažeikių rajone. Nieko išskirtinio nenuveikusi viena iš kolektyvo vadovių gauna premiją, nes daugiau nėra kam skirti. Jokių pasiekimų, jokių laureatų, jokių idėjų. Laimei, kad nors yra Choreografijos mokykla, tad kol visus iki valytojų apdovanos, galėsim džiaugtis, kad dar kultūra egzistuoja.

 6. Algirdas parašė:

  Net 3 nominantai – iš choreografijos mokyklos. Daugiau nusipelniusių nėra. Koks skurdus Mažeikių kraštas!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto