Įtūžis sujaukė ne vieno rajono gyventojo protą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjęs savaitgalis buvo neramus mamoms ir sugyventinėms. Prieš moteris rankas kėlė jų vaikai ir partneriai.

Kentėjo mamos

Penktadienį apie 16 val.  33-ejų metų Bugenių kaimo gyventojas, supykęs ant savo motinos, kelis kartus smogė 55-erių metų moteriai į galvą. Įtariamasis sulaikytas ir patalpintas į areštinę.
Ne ką geresnė buvo devyniolikmetė balėniškė, kuri šeštadienį spardė ir mušė 48-erių metų mamą, tokiu būdu „apvainikuodama“ žodinį konfliktą. Smurtautoja taip pat pateko į areštinę.

Užkliuvo sugyventinės

Šeštadienį apie 13 val. Mažeikiuose, Pavenčių g. 1-o namo laiptinėje, buvęs sugyventinis kumščiu smogė į krūtinę 25-erių metų mažeikiškei.
Tos pačios dienos pavakarę viekšniškis Vytauto gatvės sodybos kieme smūgiais į galvą ir spyriais „auklėjo“ savo sugyventinę.

Paskutinę savaitės dieną – daugiausiai konfliktų

Sekmadienio rytą Reivyčių kaime 48-erių metų vyriškis, kuriam nustatyta 2,35 promilės girtumas, pakėlė ranką prieš savo trejais metais jaunesnę sugyventinę, kuri taip pat buvo neblaivi (0,40 promilės girtumas). Įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Tos pačios dienos vakarą Sedoje kilo konfliktas tarp 53-ejų metų moters ir 66-erių metų vyro. Neblaivus vyriškis (1,30 promilės girtumo) trenkė kelis antausius moteriai, dėl to buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Bandė smaugti

Tik prasidėjus pirmadieniui, tuoj po vidurnakčio santykius Draugystės gatvės bute aiškinosi 46-erių metų mažeikiškis ir jo devyneriais metais jaunesnė sugyventinė.  Girtas sugyventinis konfliktą nutarė išspręsti jėga – sugriebė savo moterį už kaklo ir ėmė smaugti. Ir šis įtariamasis policijos buvo sulaikytas bei uždarytas į areštinę.
Dėl visų šių įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto