Įvairaus amžiaus jaunuoliai ir varžėsi, ir bendravo

Renginys M. Račkausko sporto salėje sutraukė nemažą jaunimo būrį. Nuotrauka iš organizatorių archyvo

Merkelio Račkausko sporto salėje po švenčių vykęs šventinis trys prieš tris krepšinio turnyras „Grudita“ taurėms laimėti sutraukė beveik devyniasdešimt jaunų mažeikiškių.

Turnyro organizatoriai Julius Embrasas ir Žymantė Šipaitytė „Santarvei“ sakė, kad norėjosi po švenčių suburti jaunimą, kuris galėtų turiningai praleisti dieną – ne tik pažaistų krepšinį, bet ir išbandytų rankos taiklumą, pabendrautų, susiburtų.
„Iš pradžių planavome įvesti startinį mokestį, tačiau sužinojęs apie šią iniciatyvą mus parėmė ir prizus įsteigė UAB „Grudita“ direktorius Martynas Žalimas, mielai sutiko linksminti šokių kolektyvas „Džesi“ bei prie pulto stojęs DJ Strict E“, – sakė turnyro organizatoriai.
Beveik penkias valandas vykusiame renginyje buvo varžomasi dėl nugalėtojų taurių keturiose amžiaus grupėse. Jauniausioje – dvylikamečių grupėje – nugalėjo „Ateitis“, keturiolikmečių grupėje triumfavo „Sanos“ trijulė, šešiolikmečių – komanda „Duskit“, vyriausiųjų grupėje pergalę šventė „Gatviniai“.
Vien trijulių kovomis neapsiribota – vyko baudų ir tritaškių metimų konkursas, vyriausiųjų ir jauniausiųjų grupių nugalėtojai turėjo galimybę susigrumti su trijule, kurią sudarė Nacionalinėje krepšinio lygoje pirmaujančios „Mažeikių“ ekipos krepšininkai Šarūnas Beniušis ir Arvydas Gydra bei iš JAV grįžęs krepšininkas Rokas Zibertas.
„Dalyvių noras varžytis, entuziazmas bei komandų gausa verčia mąstyti apie ateitį. O idėjų tikrai yra – surengti panašaus formato turnyrą vasarą. Jo metu gautos lėšos būtų skirtos labdarai“, – sakė M. Žalimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto