Įvaizdžio darbo grupė – apie skulptūrą, vėliavėles ir velykinius margučius

Autorės nuotr.

Trečiadienį posėdžiavo Savivaldybės įvaizdžio kūrimo darbo grupė. Jos nariai svarstė tris klausimus, susijusius su Mažeikių miesto aplinkos puošyba.
Daugiausia posėdžio dalyvių diskusijų sukėlė klausimas apie miesto puošimą artėjančioms Velykoms ir šešerius metus tebesitęsianti istorija dėl Arūno Kyno skulptūros „Medis“.

Artėjant Velykoms, Mažeikių mieste, kaip ir mažesniuose rajono miesteliuose bei kaimuose, kasmet vienaip ar kitaip puošiamos viešosios erdvės.
Likus kiek daugiau nei dviem savaitėms iki Velykų, svarbiausias darbo grupės aptartas klausimas – kaip ir kokiais simboliniais akcentais papuošti miesto aplinką.
Pasak darbo grupei vadovaujančios vicemerės Rūtos Matulaitienės, pamąstymų buvo įvairių. Kreiptasi į mūsų krašto meno žmones ir klausta jų nuomonės, kaip miestą papuošti velykiniam laikotarpiui.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Įvaizdžio darbo grupė – apie skulptūrą, vėliavėles ir velykinius margučius”

 1. ....... parašė:

  o gal tiesiog tūpai šaligatvius sutvarkyt, gatves (nors savivalde kazkodel uzrase prie kapiniu atsiprasineja uz keliu remonta, kuriu Mazeikiuose kazi ar yra…) išasfaltuot…. žiurėk ir ivaizdžio komisija nuo įtempto darbo galėtu paliuosuot. kaip mislijat? o tadu galetu ir akmenu skveruose pridėliot. o dabar jei mena “siukslyne” nemeti be kaip, tai jau ne “menas”, o sriuba is vyrisko organo….

 2. extra parašė:

  “Medis” paimtas ir pamestas be idėjos, be konteksto. Skulptūra įdomi bet taip kaip dabar be aplinkos, tai tėra pamestas granito luitas pramoninių prekių parduotuvės “Rasa” sandėlio kieme.

 3. lesyklėlė parašė:

  išvalykite miestą nuo Pd studijos nesąmonių. Gaila žiūrėti kaip išniekinti akmenys subadyti būtinai surūdijusiomis vinimis, grandinėmis, sukabinti stūmokliais. Vieną kokį galima palikti, bet visi kiti štampofkės miesto nepuošia

 4. Zosė parašė:

  O ar nebuvo keltas klausimas, kur dingo skulptūra prie Edzaro, stovi tik likutis. Geidžių kapinėse irgi tas pats. Komisija, pavaikščiokite po Mažeikius prieš ruošdamiesi posėdžiams ir spręskite iš esmės pasikvietę specialistus išskyrus Mažeikių a r c h i t e k t ę.

 5. Mąstymai parašė:

  Įdomu būtų sužinoti tuos “įvairius pamąstymus”,ypač dėl tos nelaimingai nukištos skulptūros.Ką sako dailiokai ir kiti meno žmonės?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto