Įvarčiai krito rungtynių pabaigoje

Lietuvos futbolo pirmojoje lygoje žaidžiantys FK „Atmosfera“ futbolininkai iškovojo antrą pergalę – Panevėžyje jie palaužė vietos FK „Panevėžys B“.

Visi trys įvarčiai šiose permainingose rungtynėse buvo pelnyti susitikimo pabaigoje. Iki antro kėlinio pabaigos likus septynioms minutėms, po pakelto kampinio prie atšokusio kamuolio ir panevėžiečių vartų pirmas suskubo Egidijus Gritkus, jis taikliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką. Po dviejų minučių kampinis buvo keliamas prie mažeikiškių vartų ir aikštės šeimininkų puolėjas galva išlygino rezultatą.

Kai atrodė, kad rungtynės taip ir pasibaigs, 88-tą jų minutę prieš varžovų vartininką vienas iššoko mūsų legionierius Manuchim Ogundu ir pelnė antrą įvartį.

Antroji pergalė čempionate ir pirmoji žaidžiant išvykoje buvo pasiekta rezultatu 2:1.

Mažeikiškiai, turintys šešis taškus, yra keturiolikti tarp 16 lygos komandų. Šią savaitę jų laukia dvejos rungtynės Mažeikiuose. Antradienį FK „Atmosfera“ FPRO LFF taurės varžybose susitiks su Vilniaus BFA, poros nugalėtoja tęs kovą dėl taurės. Šeštadienį eilines pirmos lygos rungtynes FK „Atmosfera“ žais su septintoje vietoje esančiu „Kauno Žalgiriu B“.