Įvažiavimuose į Mažeikius – patikros postai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Lietuvos Vyriausybė uždraudė per Velykas gyventojams vykti į kitus miestus. Šis ribojimas bus taikomas tris šventines dienas – nuo penktadienio 20 val. iki pirmadienio 20 val.
Trečiadienį Vyriausybės pakeistose karantino sąlygose numatyta, kad ribojimai nebus taikomi, kai vykstama dėl artimųjų giminaičių mirties, sunkios ligos ar nelaimės, darbo reikalais, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar teikiant būtiną medicinos pagalbą.
Taip pat draudimai negalios gyventojams, jei jie vyksta į kitą nei savo gyvenamąją savivaldybę, kai toje savivaldybėje turi nekilnojamojo turto. Judėjimas ribojamas tik į miestus ir miestelius kitose savivaldybėse, nei asmenys gyvena.
„Didžiausią dėmesį koncentruojame į rajono centrą Mažeikius. Čia trijuose pagrindiniuose įvažiavimuose viso minėto laikotarpio metu dirbs patikros punktai. Savivaldybė šalutinėse gatvelėse į miestą įrengs kelio ženklus. Mieste ir kitose rajono vietose budės judantys policijos ekipažai, dirbs pareigūnai ne tik iš mūsų policijos komisariato, bet ir iš Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato specializuotų padalinių, padės policijos rėmėjai ir šauliai“, – informavo Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Saulius Bumblys.
Per ilgąjį Velykų savaitgalį vykstantieji į savo sodybas ar namus kituose miestuose pareigūnams turės pateikti nuosavybės teises pagrindžiančius dokumentus. Jei žmonės neturės tokių dokumentų, griežtų draudimų pareigūnai nesiims, tačiau jiems pateikta informacija bus fiksuojama ir gali būti tikrinama ateinančius dvejus metus.
Komisariato vadovas dėkoja visiems, kurie supranta karantino svarbą ir laikosi reikalavimų. Jis ragina žmones švenčių laikotarpiu išlaikyti rimtį, saugotis patiems, saugoti artimuosius.

3 Atsakymai į “Įvažiavimuose į Mažeikius – patikros postai”

  1. Dalia parašė:

    Tikiuosi į Naftą neužblokuos,nes visos šventés dirbamos pamainomis.

  2. 3 šventinės dienos parašė:

    Velykos turi tris šventines dienas nuo labai senų laikų. Keista, kad tamsta to dar nežinote.

  3. Ed parašė:

    Nuo kada velykoa yra 3 šventinės dienos? ????

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto