Įvyko konkursas dėl Mažeikių kultūros centro direktoriaus pareigų

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Trečiadienį įvyko konkursas Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro direktoriaus pareigoms užimti. Jame dalyvavo keturi iš penkių šio posto siekę pretendentai.
Pretendentų atrankos komisijos sprendimu, daugiausiai balų surinko ir konkursą laimėjo trisdešimt dvejų metų Raimundas Radavičius. Iki šiol jis ėjo Laižuvos kultūros centro direktoriaus ir meno vadovo pareigas.

Pretendentų atrankos komisijos pirmininkas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Romaldas Paradnikas „Santarvei“ sakė, kad R. Radavičiaus išsilavinimas, dalykinės savybės, programa ir jos pristatymas buvo tinkamesni nei kitų kandidatų. Jis informavo, kad norą dalyvauti konkurse buvo pareiškę penki pretendentai, tačiau viena pretendentė į konkursą neatvyko.
R. Radavičius naująsias pareigas pradės eiti, kai tik bus gauta pažyma apie jį iš Specialiųjų tyrimų tarnybos.
R. Paradnikas mano, kad laižuviškiai greičiausiai labai gailėsis netekę R. Radavičiaus – ir kaip kultūros centro, ir kaip meno vadovo.
„Jis jaunas ir labai aktyvus, todėl vos tik pradėjęs dirbti, gana greitai pelnė laižuviškių simpatijas“, – pastebėjo pašnekovas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

24 Atsakymai į “Įvyko konkursas dėl Mažeikių kultūros centro direktoriaus pareigų”

 1. Vaida parašė:

  Sveikinimai :-)

 2. Mantautas parašė:

  Nuosirdus, linksmas , teisingas ir kupinas ideju zmogus! Kuo geriausios sekmes, Raimundai! Saunuolis! :)

 3. ZINOVE parašė:

  NIEKO GERO …NEDZIUGAUKIT ,PUIKYBES PILNAS….PAMATYSIT

 4. lina parašė:

  labai džiugu, kad laimi žmonės, kurie to verti, tik kartą teko bendrauti, tačiau paliko labai gerą įspūdį savo meniniu išprusimu, bendravimu ir tolerancija, manau, kad Mažeikių kultūros centro kolektyvui labai pasisekė, kad ateina tokio lygio vadovas, kuris rūpinsis kultūra, menu ir žinoma kolektyvu. Labai linkiu sėkmės.

 5. Kolega parašė:

  Prieko čia Šerkšnėnai, Laižuvos vadovas buvo… Sveikinu, tik pirmyn..

 6. to aha parašė:

  Reikejo eit i renginius ir butum mates o ne juoktis

 7. aha parašė:

  Prajuokino, kad jo trūksta Šerkšnėnams…Nepamenu nė vieno įdomaus arba apskritai normalaus renginio Šerkšnėnuose, kurį jis būtų vedęs ar organizavęs. Gal primintumėt?

 8. Jotner >Ali Baba parašė:

  Lietuvoje socdemų nėra.Yra amb vagių gauja,į kurią susibūrę komunistai,komjaunuoliai,nomenklatūrininkai,kailius pakeitę maskvos vasalai,kgb skundikai.

 9. nesvarbu parašė:

  Kokie jus ziaurus na ir kas kieno jis zentas,zmogu ,reikia pazint su juo pabendraut o po to rasyt.Teko su juo dirbt tai tikrai malonus zmogus.Sekmes tau Raimundai mums dar ir dabar taves Serknenuose truksta

 10. NA ir kas parašė:

  Tokiame nedideliame mieste giminyste greit galima atrasti. Ir kas cia tokio? Netgi, jei sunus. Kuom kaltas jaunas zmogus? Negi jis savam mieste nebegali siekti karjeros?

 11. Ali Baba parašė:

  Įdomu, kodėl socdemai prieš pat rinkimus “konkursą” organizavo, gal jaučia krachą? Apie metus laiko KC bus renovuojamas, tai direktoriaus vieta galėjo ir palaukti. Į tirkšlių KC konkurso neorganizavo 2 mėnesius.
  Laižuva ir Auksodė yra ta pati kultūrinė teritorija, kurios pagrindinė figūra-Tenys

 12. Vardas (privalomas) parašė:

  Ne Kryžio žentas, bet vis tiek savivaldybės administracijos darbuotojo Repšio žentas. Juk yra aišku, kad svetimų į tokią vietą niekas neisileis. ir kam tie konkursai skelbiami, tik akių dūmimas. ar kas nors ne savas yra laimėjęs kokį konkursą.

 13. , parašė:

  seniai reikėjo tai padaryti,juk ta nusenusi moterėlė nieko neveikė

 14. kaimo baliams pabaiga parašė:

  tikimes, kad zymiai sumazes tu visu pseudo miesto , kaimo svenciu kiekviena vasaros savaitgali

 15. mazeikiete parašė:

  jaunas ,verzlus gal viena karta ir Mazeikiuose prasides kulturinis gyvenimas,bus koncertu ,spektakliu,ivairiu renginiu o tai dabar jauciames numire be jokiios kultutos renginiu,vaziuojame i Plunge,Telsius,turime toki centra o neturejome gero vadovo ,kurybines sekmes siam jaunam zmogui.

 16. :) parašė:

  Šaunuolis, sveikinu ir linkiu sėkmes dirbant :)

 17. Vardas (privalomas) parašė:

  Nu kad ne Kryžiaus žentelis, deja, apsirikot, mielas komentatoriau. O kodėl turėjo laižuviškiams nepatikti tvarka, taip ir nesupratau. Tiesiog žmogus siekia karjeros, tai kuo čia kalti laižuviškiai? Be to, direktorius ir gyvena ne Laižuvoj, tai kodėl negali pabandyti pagerinti savo darbinės veiklos. Sveikinimai ir sėkmės, Raimundai!

 18. stebetoja parašė:

  Saunuolis, tik pirmyn, DZIAUGIAS SIRDIS, Padarys tvarka, nepatiko laizuviskiam tvarka matyt, SAUNUOLIS

 19. n parašė:

  SVEINAME IR LINKIME SĖKMĖS.

 20. Vardas (privalomas) parašė:

  Ar tik ne Kryžiaus žentelis…….?

 21. :) parašė:

  Valiooo, gal pagaliau kasininke pakeis! O tai jau nusibodo jos ruskanas veidas ir netaktas.

 22. ... parašė:

  Idomu, kurie laizuviskiai juos dziaugesi? Dziaugiasi, kad iseina, o ne kad buvo.

 23. saulė parašė:

  Valio jaunimas laimi,sėkmės jam.

 24. rūta parašė:

  tikrai gera naujiena, gal kultūros rūmų veiklą atgaivins, einant pro šalį liūdna darosi, kaip merdėjamūsų kultūros žydinys, kažkada prie Chaikino… kiek nuostabių koncertų ,spektaklių budavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*