Įvyko konkursas Tirkšlių seniūno pareigoms užimti

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį Savivaldybėje vyko konkursas Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Tirkšlių seniūnijos seniūno pareigoms užimti.
Pretendentų atrankos komisijos sprendimu, daugiausiai balų surinko ir konkursą laimėjo penkiasdešimt trejų metų Juozas Kungys. Iki šiol jis dirbo AB „LESTO“ inžinieriumi elektriku.
Kaip informavo Savivaldybės Ryšių su visuomene skyrius, norą dalyvauti konkurse buvo pareiškę penki pretendentai, dalyvavo keturi.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais, Mažeikių rajono savivaldybės administracija kreipsis į Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl informacijos apie šį asmenį.
J. Kungys Lietuvos Žemės ūkio akademijoje yra įgijęs Technologijų mokslų studijų srities magistro laipsnį ir elektros inžinieriaus specialybę

16 Atsakymų į “Įvyko konkursas Tirkšlių seniūno pareigoms užimti”

 1. Lija parašė:

  Nesuprantu, kodel niekur neskelbiamos kitu pretendentu pavardes. Cia paslaptis?

 2. tirksliske parašė:

  tikiusi, kad dabar bus apsviestos Tirksliu gatves, nors iki 10 val….sekmes naujam seniunui

 3. Griūk negyvas parašė:

  Griūk negyvas po tokių konkursų, nes eilinį kartą buvo įrodyta, kad mūsų mylima LIetuva ne tik stebuklų kraštas, bet švogerių, draugų ir blato šalis. Pritariu anksčiau išsakytai nuomonei, kad pavaldinys nutipeno paskui savo buvusį šefą, dabar valdantį autobusų parką. Tik kas galėtų paneigti, jog ne buvęs šefas mynė takus į savivaldybę ir užtarė buvusį pavaldinį, kad šis laimėtų konkursą??? Neuprantama, kam švaistomi mokesčių mokėtojų pinigai ir organizuojami konkursai, kai iš anksto žinomas nugalėtojas. Jau senai gan garsiai buvo kalbama, kas laimės konkursą. Ilgai laukti neteko ir kalbos virto realybe. Ar yra vilties, kad baigsis šie košmarai, kai paminama sąžinė, dora, teisingumas ir skaidrumas? Tai,manau, priklausys nuo to, kiek kantrybės turės stebėtojai, o vieną kartą ji turėtų baigtis, nes daug metų esam nepriklausomi, bet, deja, korumpuoti…

 4. Keistoliai parašė:

  Keistuoliai tie žmonės,kurie putojasi dėl galimai ne tokio išrinkto seniūno.Iš kur jiems žinoti,kuris iš kandidatų geriausias.

 5. Agnė parašė:

  O aš galvoju, kad kad ir kuris kitas būtų laimėjęs- lygiai taip pat būtų čia apkalbamas… Visiems gi neįtiksi… Niekada nebus taip jog visi būtų patenkinti..

 6. Tirkšliškis parašė:

  Žmonės kaip paukščiai.Vieni įsivaizduoja esą povai su iškedenta uodega,kiti tylūs,darbštūs,kaip zylutės.Iš komentarų matosi kas tie POVAI.
  Naujam seniūnui linkiu sėkmės,susiklausymo su bendruomene ir viskas bus,patikėkite gerai.

 7. Klaustukas parašė:

  Tai cia kaip ruskiai sako „pazyznena“ isrinko. Svarbu auksciau bambos nesokinet (ta prasme valdziai i tamsiaja lyst) ir ramus darbelis iki pencijos garantuotas. Nezinau sito veikejo, bet Mazeikiu apylinkes seniunas Kesminas, gerai varo, va Bugeniuose krepsinio aikstele pastate uz 250 000 Lt (gero namo kaina), plyteles kelis kartus perklojinejo bendruomenes namu kieme, zinoma ne uz aciu ir tt. Ir kas siuo atveju gali paneigti, jog pinigai paprasciausiai neisgrobstomi??? O kadangi varnas varnui akies nekerta, tai rimtos kontroles kaip ir ner.

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Ir iš kur tas pyktis, pavydas toks žmonių! Tikriausiai, čia putoja tie, kurie buvo silpnesni atrankoje ir niekaip nesusitaiko su pralaimėjimu :), Nu ką padarysi – gi laimi geriausias. Kalbant apie žmogų tokius dalykus, vertinant jo kompetenciją, pirmiausia, reikia pačiam būti aukštesnės kompetencijos, o visų antrą būti objektyviu ir tiesiog daugiau apie asmenį pasidomėti. Reikia pasveikinti žmogų o ne pulti jį. Beje ne jau jūs manote kad visuomeninis darbas turi būti matomas garsiai askaluojamas, ne visi nori reklamuotis ir puikuotis, geri darbai daromi tyliai. Labai vertinu žmogų pasiryžusį eiti šias pareigas, nes pagal komentarus matosi kiek daug jo laukia apkalbų.

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  geras žmogus ne profesija. Kur tas Kungys buvo matomas visuomeniniame gyvenime, ką jis nuveikęs? Greičiausia vienas nuopelnas, kad tyliai sėdėjo LESTO, prasidėjo restruktūrizacija ir nesinori likti eiliniu, todėl ir eina savo buvusio vadovo pėdomis. Išmonės tai ryškiai mažai turi, kad tik tiek tesumąstė. Ir kas gi sekantis ieškos užtarimo?

 10. palaukime parašė:

  tik laikas parodys ko tas naujas valdininkas vertas, nu 10 metų iki užtarnauto poilsio, ne kažką ir reikės nuveikti ;) kol administracijos direktorius nesikeis, tol kėdėse tik blato rokiruotės ir vyks. Ne nuo to galo pradedami konkursai, reikėtų savivaldybę pajudinti, nes įsigalėjo ten ne kai kurie kaip savo kokiam uab. Pagyvensim, pamatysim, nėra ko šiauštis, žemaičiai kantrūs

 11. Tirkšlys parašė:

  Juokingi komentarai….Geri,darbštūs ir pareigingi žmonės visur reikalingi.Sėkmės naujam seniūnui,o bambekliams, kurie nieko nesugeba, taip ir belieka nesąmones sapaliot….

 12. Vardas (privalomas) parašė:

  Labai džiaugiuosi, kad mūsų seniūnijoje naujas seniūnas! Linkiu sėkmės naujame darbe ir gero bendradarbiavimo su žmonėmis!

 13. Vardas (privalomas) parašė:

  Labai smagu, kad protingi žmonės užima tokias pozicijas, kurie per eilę metų jau nekartą įrodė savo lojalumą žmonėms. Elektros tinklų vadovybė jau keitėsi ne vieną kartą, kiekvieną sykį atlikdama darbuotojų restruktūrizaciją – o šis žmogus vis išlikdavo, nes sugebėjo įrodyti savo vertę ir naudą įmonėje. Gaila kad toks žmogus palieka LESTO, bet tuo pačiu reikia pasveikinti ir Tirkšlius. Belieka tik palinkėti sėkmės dirbant šiame darbe ir kantrybės su tokiais asmenimis, kurie gyvenime nieko nesugeba tik verkšlenti, rašinėti komentarus faktais nepagrįstais ir Dievo vardą be reikalo minėti.

 14. tiesiog parašė:

  viskas buvo aišku jau gana senai: saulės kolektorių parkai, bendri projektai, komisija, kas kam palankus. Toks rezultatas nieko nestebina. Viskas daugiau nei aišku. Greičiausia tas miestelis dar ilgai nematys permainų. O gaila, ten daug gerų žmonių. Sėkmės, naujas seniūne, jei sąžinė rami, miegok ramiai. Tik atmink, kad tai ko nemato eilinis žmogus, nuo Dievo nepaslėpsi.

 15. Vardas (privalomas) parašė:

  taip LESTO viršininkai gauna „šiltas vietas“ prie savivaldybės biudžeto. Jau elektrikas valdo autobusų parką dabar ir Tirkšlius., tikriausiai yra Kryžiaus draugelis

 16. Mikas parašė:

  Ką dabar veiks Lesto…..ten tikriausiai nieko nebėra….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto