Įžuvinti draugijos nuomojami telkiniai

Į draugijos nuomojamus vandens telkinius suleista daugiau kaip trys tūkstančiai žuvų. Nuotrauka iš aplinkosaugininkų archyvo

Pagal žuvų išteklių naudojimo, atkūrimo ir apsaugos priemonių planą, šią savaitę įžuvinti septyni Mažeikių rajono vandens telkiniai, kurie yra išnuomoti rajono Medžiotojų ir žvejų draugijai.
2970 vienetų šiųmetinių apie šimtą gramų sveriančių lydekaičių buvo įleista į Sedos ir Plinkšių ežerus bei Leckavos, Pašerkšnės, Šerkšnėnų ir Kalnijų tvenkinius. Be šių, 75 vienetai dviejų vasarų, du šimtus gramų sveriančių karpių „apsigyveno“ Tulnikių tvenkinyje.
„Vandens telkinius, kuriuos nuomojame, įžuviname kiekvienais metais. Galiu pasakyti, kad šiemet įžuvinome keliais šimtais vienetų mažiau negu pernai. Žuvys buvo atvežtos iš Kelmės rajone esančios „Šilo Pavėžupio“ žuvininkystės bendrovės. Draugija už šių žvejų  pamėgtų vandens telkinių įžuvinimą sumokėjo aštuonis tūkstančius litų“, – informavo rajono Medžiotojų ir žvejų draugijos valdybos pirmininkas Egidijus Virkutis.

3 Atsakymai į “Įžuvinti draugijos nuomojami telkiniai”

  1. DRAUGIJOS ŠEFAS LOLUI parašė:

    Apie tai tikrai nenorėčiau komentuoti.

  2. lolas parašė:

    Kad įžuvinot už 8 tūkstančius litų supratom. O kiek šiemet surinkot mokesčių iš žvejų už leidimus žvejoti jūsų nuomojamuose telkiniuose?

  3. qwererty parašė:

    Šaunu! Kuo daugiau, tuo geriau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto