Jau veikia pėsčiųjų tiltas per geležinkelį

Pėsčiųjų viaduką per geležinkelį išmėgino gausus mažeikiškių būrys. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=890 template=caption]Ketvirtadienį buvo atidarytas ilgai mažeikiškių lauktas pėsčiųjų tiltas per geležinkelį. Tikimasi, kad jo įrengimas padės taupyti mažeikiškių laiką bei išvengti skaudžių nelaimių.

Įteikė simbolinį raktą

Atidarant pėsčiųjų tiltą, dalyvavo Savivaldybės, tiltą stačiusių ir statybos darbų priežiūrą atlikusių įmonių atstovai, miesto gyventojai.
Mažeikių švč. Jėzaus Širdies parapijos klebonas Donatas Stulpinas pašventino naująjį statinį, kad  tiltas būtų patikimas ir ilgai tarnautų žmonėms.
Tilto rangovės – UAB „Hidrostatybos“ vadovas Ignas Daunys Mažeikių rajono savivaldybės merui Antanui Teniui įteikė simbolinį raktą, kuriuo tiltas buvo „atrakintas“, o mažeikiškiai pakviesti juo pereiti.
Po to simbolinis raktas buvo perduotas miesto seniūnui Šarūnui Armonui, kuris bus atsakingas už pėsčiųjų tilto priežiūrą.

Vienas moderniausių

Spaudos konferencijoje Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa trumpai pristatė ką tik atidarytą objektą, svarbų geležinkelininkams ir Mažeikių gyventojams.
Pėsčiųjų tilto statybos projekto bendra vertė – per 930 tūkst. eurų. Viadukas per geležinkelį buvo pastatytas per 15 mėnesių. Jis – vienas moderniausių šalyje, išskirtinis bruožas – du šiuolaikiški modernūs liftai, skirti žmonėms su dviračiais, neįgaliųjų ir vaikiškais vežimėliais. Reikalui esant,  liftu galės naudotis ir pėstieji. Suskaičiuota, kad lifte telpa du dviračiai su dviem žmonėmis arba
12–13 žmonių. Keliamoji lifto galia – 1000 kg.
Viaduko ilgis – daugiau nei 50 metrų, plotis – 3,5 m. Jo aukštis virš geležinkelio bėgių – daugiau nei 10 metrų.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

12 Atsakymų į “Jau veikia pėsčiųjų tiltas per geležinkelį”

 1. kaimietis parašė:

  Sveiki mielieji,
  kada galėsim naudotis vienu iš [ne]moderniausiu
  tiltu per geležinkelį?

 2. Ruta parašė:

  Baisu treciadieny liftas sugedo o ten zmones rekia atidarykit,,,baisu o vezimeliais reikia lipti laiptai labai fainiai nesti dar dviracius bordakas ,praplove pinigus aferistai

 3. brone parašė:

  Nebuvo tilto blogai pastate blogai ka norit mazeikieciai tik zysti viskas jum blogai geda

 4. apas parašė:

  Senąjį taka reikia palikti atsargoje,jeigu kartais liftas neveiktų,tai nei vežimėliai su vaikais,dviratininkai ir kiti negali vykti per tolimas pervažas,jeigu skuba.

 5. Komentatorius parašė:

  bus puiki vieta padaryti sisiuką ir kakutį kai labai norėsiu, o jei niekas nematys, lifte irgi bus galima pakakoti.

 6. Tomas parašė:

  Verksniai komentatoriai… sovietmečiu dar ne tokiu vaikščiodavom… ir linguodavo, ir apšvietimo nebuvo… ir niekas nenumirėm dėl to. O jei paranojiškai baisu, tai nešiokitės savigynos priemones

 7. O, tiksliai, parašė:

  lddp-istai plėšikams darbo sąlygas pagerino. Gal geresnes užpuldinėjimo darbo sąlygas padarė pagal nurodymą iš aukščiau?

 8. Iksius parašė:

  Tiltas – visiškai nevykęs. Potencialus lizdas nusikaltė;iams. O tam žmogeliui, kuris siūlo naktimis nevaikščioti, reikėtų išsipagirioti. Žmonėms kartais naktį reikia ir į darbą ir iš darbo grįžti, kartais reikia bėgti artimiesiems pagelbėti. Naktis irgi yra laikas paroje, kai ne visada miegi.

 9. Va tas va parašė:

  Nereikia vaikščioti naktimis ir niekas neapvogs nei ka kita padarys. Tiltas kaip tiltas

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  Nu tamsesniu paros metu būtų baugu eiti, ypač vienai:(((((

 11. Vardas (privalomas) parašė:

  pritariu as, banditams kaip tik plesikaut

 12. As parašė:

  Pats blogiausias tiltas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto