Jauniausi futbolininkai kaupia patyrimą

Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikių futbolo akademijos salėje vyko mažojo futbolo turnyras Telšių apskrities futbolo federacijos prizams laimėti. Jame varžėsi po dvi Šiaulių, Klaipėdos, Telšių ir Mažeikių aštuonmečių komandas. Jos buvo suskirstytos pagal pajėgumą į A ir B pogrupius, tik A pogrupio ekipos rungėsi dėl vietų.
B pogrupyje Mažeikių sporto mokyklos „Tigriukų“ ekipa  rezultatu 2:1 nugalėjo Telšių „Džiugą II“, 2:0 įveikė Šiaulių „FA Pietiniai“ berniukus ir po atkaklios kovos 2:3 nusileido Klaipėdos „FM Baltų II“ ekipai. Vėliau mažeikiškiai dar vieneriose rungtynėse 0:2 pralaimėjo „FC Džiugui“, o paskutinėse vėl šventė pergalę, nugalėję Šiaulius rezultatu 2:1. Geriausiu „Tigriukų“ komandos žaidėju pripažintas Nojus Grigutis.
A grupės komandų pirmosiose rungtynėse Mažeikių SM „Liūtukai“ rezultatu 0:1 nusileido Telšių „FC Džiugas I“ komandai, sužaidė lygiosiomis su Šiaulių „FA Centru“ ir gražiose rungtynėse 4:2 nugalėjo Klaipėdos „FM Baltus“.
Pusfinalyje po Jorio Šarpnicko taiklaus smūgio mažeikiškiai atsirevanšavo telšiškiams ir iškopė į finalą. Čia po Jorio įvarčio jie pirmavo prieš Klaipėdos „FM Baltus“, tačiau praleido du įvarčius ir aikštę teko palikti nugalėtiems – 1:2.
Geriausiu „Liūtukų“ žaidėju pripažintas Nandas Šrederis, komandai įteikta antrosios vietos taurė.
„Galiu pagirti savo auklėtinius, svarbiausia, jie žaidė taip, kaip mokau, o keletą atakų paversdami įvarčiais atliko tiesiog tobulai“, – jaunuosius žaidėjus gyrė treneris Nerijus Gudaitis.
Kitas turnyras vyks jau šį šeštadienį mažiau pažengusiems berniukams. o vasario septintąją laukia dar vienas turnyras „Mažeikių autoserviso“ taurei laimėti. Pasak trenerio, jame dalyvaus tik viena Mažeikių komanda ir, norint patekti tarp dvylikos komandos žaidėjų, vaikinams reikės kaip reikiant paplušėti treniruotėse.

2 Atsakymai į “Jauniausi futbolininkai kaupia patyrimą”

  1. kalvis 2005 parašė:

    puiki atmosfera su fk atmosfera

  2. Vaidas parašė:

    Puikiai !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto