Jaunieji fotografai pristatė darbų parodą

Žiūrovų teismui jaunieji fotomėgėjai pateikia per 160 įvairios tematikos fotografijų. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Savivaldybės kultūros centre atidaryta Moksleivių techninės kūrybos centro fotografijos būrelio lankytojų darbų paroda „Sustok, akimirka…“
Žiūrovų teismui jaunieji fotomėgėjai pateikia per 160 įvairios tematikos fotografijų.

 

Mokslo metų ataskaita

Savo darbus parodai pateikė 27 fotografijos būrelio nariai. Nuotraukose daugiausia užfiksuoti portretai, gamtos peizažai. Būrelio vadovė Gražina Plonienė džiaugiasi, kad atsiranda senų žmonių fotografijų. 
„Parodos pavadinimas „Sustok, akimirka…“ darbų tematikos neapriboja, jokios temos iš tiesų ir nėra. Mes pateikiame darbus, kurie padaryti per šiuos mokslo metus. Yra darbų, kurie buvo išsiųsti į respublikinius konkursus, jų autoriai buvo apdovanoti“, – parodą apibūdino vadovė.
Respublikiniame moksleivių fotografijų konkurse savo darbus eksponavo Gabijos gimnazijos abiturientė Domantė Čiuplinskaitė ir tos pačios gimnazijos trečiokė Neringa Kristutytė.
Artimiausiu metu mokiniai ruošia darbus konkursui „Gyvos žemės mintys“.

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

 

Pagrindiniai rėmėjai – tėvai

Savo darbų parodas centro fotografai rengia kasmet: sunkiausia būna rasti patalpas parodai.
„Bet stengiamės, kad moksleivių darbus mažeikiškiai pamatytų kasmet, tai svarbu ir patiems darbų autoriams, ir tėvams. Norime parodyti, ką jaunimas veikia“, – apie parodos tikslus kalbėjo G. Plonienė.
Darbų parodoje šiemet yra ypač daug, kadangi būreliui pasisekė rasti rėmėjų: jie pigiau išspausdino nuotraukas, kvietimus, skelbimus. O pagrindiniai rėmėjai, kaip visada, – vaikų tėvai.
Daugelis portretų daryti studijoje – centrui persikėlus į kitą pastatą, būreliui atiteko geros patalpos, įrengta studija.
Parodą mažeikiškiai gali apžiūrėti iki balandžio vidurio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto