Jaunieji futbolininkai papildė titulų kolekciją

Nugalėtojų taurę jaunieji Mažeikių futbolo akademijos auklėtiniai iškovojo tik po baudinių serijos. Nuotrauka iš klubo archyvo

Metus pergale tarptautiniame turnyre baigė devynmečiai Mažeikių futbolo akademijos auklėtiniai, treniruojami trenerio Algirdo Mikos. Dvi mūsų miesto ekipos bei Panevėžio „Ekrano“ jaunieji futbolininkai atstovavo mūsų šaliai tarptautiniame dvylikos komandų turnyre Inčukalne (Latvija).

Pirmoji Mažeikių FA komanda pogrupyje visus varžovus šluote šlavė be didesnės intrigos: 5:0 įveikta „Aizkraule“, 5:1 nugalėta „Babite“, 9:0, 7:0 ir 6:0 sutriuškintos „Auda“, „Sigulda“ ir Rygos „Super Nova“ ekipos. Turnyro finale mažeikiškiai susikovė su Rygos „Baltika“, normalus rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, po septynių metrų baudinių serijos mažeikiškiai nugalėjo 2:1 ir iškovojo turnyro nugalėtojų taurę.
„Pernai šiame turnyre likome antri, tad džiugu, kad šiemet pagaliau pavyko jį laimėti. Antroji komanda tarp prizininkų nepateko – latviai savo varžybas rengia taip, kad toliau rungtyniauja tik keturios geriausios turnyro ekipos, kitos vietos neskirstomos“, – apie turnyrą pasakojo mažeikiškių treneris.
Pirmosios ekipos geriausiu žaidėju pripažintas Adrijus Kontenis, antrosios – Markas Borisovas, tuo tarpu turnyre dalyvavusių komandų treneriai geriausiu turnyro žaidėju išrinko mažeikiškį Gvidą Gineitį.
Sėkmingai jaunieji mūsų ekipos futbolininkai startavo ir Lietuvos salės futbolo čempionate: pirmosiose dvikovose 5:0 ir 5:1 privertė pasiduoti atitinkamai Gargždų „Bangą“ ir Klaipėdas FM antrąją ekipą. Čempionatas finišuos kovo pabaigoje.

One Reply to “Jaunieji futbolininkai papildė titulų kolekciją”