Jaunieji futbolininkai „skriaudė“ savo varžovus

Gargžduose aštuonmečiai mažeikiškiai tik vietos sportininkams leido atimti iš jų du taškus. Nuotrauka iš komandos archyvo

Jaunieji mažeikiškiai Sporto mokyklos futbolininkai, kuriuos treniruoja Algirdas Mika, vėl pasižymėjo: aštuonmečiai laimėjo Gargžduose surengtą šešių komandų turnyrą.

Jaunieji mažeikiškiai, kurie Baltijos futbolo lygoje savo amžiaus grupėje užima trečiąją vietą, rezultatu 5:0 sutriuškino Šilutę, 3:1 Kauno „Fortūną“, 4:0 Klaipėdos FM, 7: 1 Tauragės „Tauriukus“ ir sužaidė lygiosiomis 1:1 su vietos „Bangos“ bendraamžiais.
Iškovoję trylika taškų mažeikiškiai apdovanoti nugalėtojų taure. Naudingiausio žaidėjo prizas įteiktas mažeikiškiui Pijui Meižiui, geriausio puolėjo – Gvidui Gineičiui, kuris pelnė trylika įvarčių.
Turnyro antroje grupėje rungtyniavo silpnesnės sudėties komandos. Ir čia triumfavo Mažeikių sporto mokyklos antroji komanda: ji po du kartus įveikė Kauno „Fortūnos-2“ ir Gargždų „Bangos-2“ ekipas ir tapo antrojo pogrupio nugalėtoja. Naudingiausiu šio pogrupio žaidėju pripažintas mažeikiškis Mantas Daubaris.
„Pasiekiami rezultatai atveria kelius į vis naujus turnyrus. Balandžio viduryje vyksime į tarptautinį turnyrą Vilniuje, kur, be mūsų, iš Lietuvos rungtyniaus tik Vilniaus ir Kauno komandos. Norisi patikrinti jėgas ir su to krašto ekipomis, pažiūrėti, kaip mes atrodome tarptautiniu lygiu, ko mums dar trūksta. Po to planuojame surengti turnyrą Mažeikiuose, skirtą Motinos dienai paminėti“, – dalijosi planais komandos treneris A. Mika.

2 Atsakymai į “Jaunieji futbolininkai „skriaudė“ savo varžovus”

  1. Ginte parašė:

    Saunuoliai!!!

  2. Karolis parašė:

    Taip ir toliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto