Jaunieji krepšininkai iškovojo kelialapius į finalinius etapus

Autorius Vidas STANKUS
Nuotr. iš sporto mokyklos archyvo

Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje baigėsi reguliarusis sezonas, trys Mažeikių sporto mokyklos jaunųjų krepšininkų komandos įveikė pirmųjų atkrintamųjų varžybų etapus ir pateko į finalinius savo amžiaus grupių etapus.

Komandoje – ir mergaitės

Moksleivių krepšinio lygoje pirmą savo oficialių varžybų sezoną „Pirmojo iššūkio“ varžybose pradėjo 72 krepšininkų komandos, kuriose rungtyniavo 2013 metų gimimo žaidėjai. Tarp jų buvo ir dvylikamečiai mažeikiškiai, treniruojami Renatos Martinkienės. Visos komandos buvo suskirstytos į pogrupius po aštuonias ekipas, savo pogrupyje mažeikiškiai iškovojo antrą vietą ir pateko tarp 32 stipriausių šios amžiaus grupės ekipų.

Jie nesustojo ir atkrintamosiose varžybose: du kartus namuose ir išvykoje rezultatais 73:66 ir 61:50 nugalėjo Ukmergės „SC Jusemą“ ir

Laukia finalo ketvertai

Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.

Prenumeruok internetu
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content