Jaunieji krepšininkai pateko į finalo etapą

Mažeikiškiai krepšininkai, treniruojami Vidmanto Berčio, peržengė Iššūkio etapą ir tęsia kovas dėl medalių. Nuotrauka iš komandos archyvo

Atlaikę prieššventinį krepšinio rungtynių maratoną, kai per devynias dienas sužaistos devynerios rungtynės, jaunieji mažeikiškiai krepšininkai pateko į Europos jaunių krepšinio lygos finalinio aštuntuko varžybas.

Rygoje – dvi pergalės 

Šventinėmis dienomis Rygoje vyko trečiasis Europos septyniolikmečių jaunių krepšinio lygos turas, kuriame penkerias rungtynes žaidė ir Mažeikių sporto mokyklos komanda, treniruojama Vidmanto Berčio. 
Jaunieji mažeikiškiai iš penkerių žaistų rungtynių iškovojo dvi pergales (62:59 įveikta Odesos „SDJSOR-Khimik“ bei 57:42 Rygos „BC Keizarmezs“) bei patyrė tris pralaimėjimus – 41:67 nusileido „Chimki“, 53:66 Rygos „VEF“ bei 37:58 Ventspilio „BC Spars“ krepšininkams.
„Daugiau pergalių iškovoti tikrai nebuvo galimybių – po paskutinių rungtynių buvo gaila žiūrėti į komandą, kuri atidavė visas jėgas. Žinant, kad per devynias dienas ši ekipa sužaidė devynerias rungtynes, aukštesnio rezultato tikrai nebuvo galima tikėtis“, – po turo kalbėjo komandos treneris Vidmantas Bertys.
Mažeikiškiai, iškovoję aštuonias pergales ir patyrę septynis pralaimėjimus, galutinėje reguliariojo čempionato įskaitoje užėmė septintąją vietą ir pateko į finalines varžybas. Jose rungtyniaus septynias pirmąsias vietas pirmajame divizione užėmusios ekipos bei pirmąją vietą antrajame divizione užėmusi Kauno „Perkūno“ komanda. Finalo varžybos numatytos gegužės 16–19 dienomis Ukrainos mieste Čerkasuose.
„Į finalinį aštuntuką patekome ne tik mes bei Kauno „Perkūnas“, bet ir Kauno „KK Aisčiai“ bei A. Sabonio krepšinio centro ekipos, tad kooperuosimės ir bandysime nuvykti į šių įdomių varžybų finalą“, – sakė mažeikiškių treneris.

Laukia kovos Moksleivių lygoje 

Prieš šį turą komanda, sustiprinusi savo gretas Luku Martinkumi ir Mindaugu Pocevičiumi ir užėmusi antrąją vietą antrajame divizione, rungėsi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos metais vyresnių krepšininkų Iššūkio etape. Jie du kartus – išvykoje ir namuose – susitiko su Panevėžio „KKSC-Irmus“, pirmajame divizione užėmusia devintąją vietą, ir du kartus pranoko ją rezultatais 78:74 ir 81:71. Rezultatyviausiai abejose rungtynėse iš mūsiškių žaidė Edvinas Rupkus, pelnęs po 25 taškus. 
Dabar mažeikiškiams teks žaisti su septintąją vietą tarp aštuoniolikmečių užėmusiais Kauno A. Sabonio KC „Katos grupė“ krepšininkais. Pirmosios rungtynės jau šį penktadienį bus žaidžiamos Kaune, antrosios vyks Mažeikiuose, jeigu prireiks trečiųjų, jos taip pat vyks Kaune.
Savo amžiaus grupėje septyniolikmečių Mažeikių sporto mokyklos komanda po reguliariojo čempionato užima devintąją vietą, jų laukia kova Iššūkio etape.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto