Jaunieji krepšininkai pradeda rungtyniauti MKL

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Startavo naujasis Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) sezonas, kuriame varžosi ir penkios Mažeikių sporto mokyklos įvairių amžiaus grupių berniukų komandos.
Nors jaunųjų sportininkų norai optimistiški, tačiau jau dabar susiduriama su koronaviruso sukeliamomis problemomis.

MKL planai – optimistiniai

Rungtynių maratonu praėjusį savaitgalį oficialiai startavo naujas LIDL-MKL sezonas, kuriame krepšinio aikštelėse varžysis beveik 6 tūkstančiai vaikų. Jie kausis dėl apdovanojimų 12-oje įvairaus amžiaus grupių, jų nugalėtojai paaiškės pavasarį.
Praėjusį sezoną MKL visų lygių čempionatai buvo nutraukti dėl šalyje paskelbto karantino. Ir šis sezonas pradedamas atsargiai bei su tam tikrais apribojimais: kol kas bendru sutarimu į rungtynes neleidžiami žiūrovai, jose gali dalyvauti tik varžybų dalyviai bei personalas.
Žvelgdama į ateitį, lygos vadovybė tvirtina, kad yra pasiruošta įvairiems scenarijams ir aplinkybėms. Neatmetamas variantas, kad sezonas gali būti pratęstas ir vasarą, organizatorių tikslas – nenutraukti proceso ir sėkmingai užbaigti sezoną.

Jauniausieji dar laukia starto

Šioje lygoje sezoną pradeda penkios Mažeikių sporto mokyklos berniukų krepšinio komandos: patys jauniausi – 12-mečiai Aloyzo Rudžio treniruojami krepšininkai pirmame oficialiame čempionate „Pirmasis iššūkis“ kovas planuoja pradėti lapkričio mėnesį.
Prasidėjusiame MKL sezone U18 mažeikiškių ekipa, treniruojama Algimanto Giedros, varžosi B divizione. Kol kas pergalės skonio krepšininkai dar nepajuto, pralaimėjo visas ketverias žaistas rungtynes. Tame pačiame divizione rungtyniaujantys Vidmanto Berčio U13 krepšininkai jau iškovojo tris pergales.
Tarp dvylikos stipriausių šalies A diviziono komandų šį sezoną varžosi Mažeikių sporto mokyklos U16 (treneris Vladas Šulcas) ir U14 (treneris Vidmantas Bertys) komandų krepšininkai. Vyresnieji mažeikiškiai pirmose rungtynėse 53:97 nusileido Vilniaus „SKM I-Drakonams“, jaunesnieji pralaimėjo šalies čempionams – sostinės KMI rezultatu 42:95 ir įveikė Jonavos KKSC rezultatu 63:57.

2 Atsakymai į “Jaunieji krepšininkai pradeda rungtyniauti MKL”

 1. vidas parašė:

  L.Nagienė
  „Virginijus Sungaila jokių pažeidimų nepadarė. Jo stebėtojo pažymėjimas buvo išduotas pačios apygardos komisijos, kuri vėliau išsiaiškinusi, kad pažymėjimas išduotas nesilaikant LR Seimo rinkimų įstatymo nustatytos tvarkos, minėtą pažymėjimą pati anuliavo“.

  Mažeikių rinkimų apygardos komisija:
  „…Mažeikių rinkimų apygardos komisija Nr.38 posėdžiavusi 2020-10-16 nusprendė tenkinti Rimanto Gramo ,Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos prašymą bei suteikti V.Sungailai rinkimų stebėtojo statusą bei išdavė jam Mažeikių apygardos Nr.38 rinkimų stebėtojo pažymėjimą…..“
  L.Nagienės bendrapartietis R.Gramas, nesant teisinio pagrindo, bandė į rinkimų stebėtojus įkišti V.Sungailą. Nežinau, kas sustabdė neteisėtą valstiečių veiką , bet labai pasisekė L.Rimkienei , kad toks, mano manymu, šališkas ir suinteresuotas asmuo, kaip V.Sungaila, buvo anuliuotas iš rinkimų stebėtojų gretų. Neramina , kad Mažeikių rinkimų apygardos komisija, nesant teisinio pagrindo, tenkino R.Gramo prašymą . Galima daryti prielaidą , kad tokių, neturinčių teisinio pagrindo būti rinkimų stebėtojais, yra paskirta ir daugiau, tik gal niekas jų nepastebėjo. Mano nuomone, valstiečiai mėgina į rinkimų komisijas sukišti sau lojalius asmenis , kad galėtų klastoti rinkimų rezultatus , nes nežinau, kam dar tokį, kaip V.Sungailą, siųsti į rinkimų stebėtojus.
  V.Sungaila
  „….Manęs niekas iš niekur neišmetė ir tikėkime neišmes. Rinkimų komisijai, reikėjo mane išregistruoti iš kandidatų sąrašo ir viskas būtų gerai“.
  „Poetui“ paaiškinu : asmens, įregistruoto kandidatu į LR Seimo narius ,kandidato statusas išlieka iki Seimo rinkimų galutinio rezultato paskelbimo . Tačiau nemanau , kad jis suprato, todėl toks labai tinka į rinkimų stebėtojus ir valstiečiai tuom nei kiek neabejoja, todėl mėgino jį kaip nors įkišti į rinkimų stebėtojus. Klausimai „poetui“ : Kiek savo knygų išleisi palaikydamas L.Nagienę? Ar UAB „Mažeikių šilumos ūkis“ skyrė pinigų tau ar leidyklai tavo knygos išleidimui? Ar vertei Mažeikių merą V.Džiugelį už miesto biudžeto lėšas pirkti tavo knygas?

  1. kaip yra parašė:

   Sungaila būtų pasirodęs esantis aukštesnio lygio, jei nebūtų susidėjęs nė su viena kandidate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto