Jaunieji krepšininkai pradėjo kovas

Pirmąsias kovas Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje pradėjo Mažeikių sporto mokyklos jaunieji krepšininkai, kol kas nestartavo tik keturiolikmečiai mažeikiškiai.

Pirmieji į kovas stojo vieninteliai tarp stipriausiųjų dvylikos šalies komandų A divizione startavę U15 čempionate besivaržantys Vlado Šulco treniruojami auklėtiniai. Pirmose rungtynėse mažeikiškiai išvykoje po pratęsimo rezultatu 90:88 įveikė Plungės SRC krepšininkus, šiose rungtynėse 21 tašku pasižymėjo Elvinas Nabažas, 19 taškų pridėjo Gvidas Pocius.
Trečiadienį žaisdami namuose po itin nesėkmingo ketvirtojo kėlinio penkiolikmečiai Sporto mokyklos auklėtiniai nusileido Klaipėdos V. Knašiaus KM krepšininkams rezultatu 55:83.
Vyriausiųjų krepšininkų jaunimo U19 pirmenybėse, kur jėgas išbando devyniolika ekipų, suskirstytų į tris pogrupius, pirmojoje dvikovoje Vidmanto Berčio treniruojami krepšininkai rezultatu 109:69 sutriuškino Plungės SRC bendraamžius.
Pirmenybėse startavo dar dvi Mažeikių sporto mokyklos ekipos: U17 čempionate Algimanto Giedros treniruojami krepšininkai startinėse rungtynėse rezultatu 84:54 nugalėjo Šilalės SM „Lūšį“, U13 čempionate V. Berčio treniruojami trylikamečiai 59:66 pralaimėjo Plungės SRC bei 80:41 sutriuškino Palangos SC bendraamžius.
Kovos Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatuose baigsis tik kitų metų balandį–gegužę.