Jaunieji krepšininkai ruošiasi kovoms

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Krepšinis – viena iš populiariausių sporto šakų ne tik Lietuvoje, bet ir mūsų rajone: Mažeikių sporto mokykloje šios sporto šakos tradicijos yra gilios, treniruotes lankančiųjų skaičius – gausiausias.

Praėjusio Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) sezono reitingas iškalbingas – vaikinų grupėje Mažeikių sporto mokykla tarp 53 krepšinio sekcijas turinčių mokyklų užėmė vienuoliktą vietą. Tai aukščiausia vieta tarp rajonų – mažeikiškius aplenkė tik trys Kauno, po dvi Vilniaus ir Klaipėdos bei Šiaulių, Panevėžio ir Alytaus krepšininkus ugdančios įstaigos.
„Jau daug metų mūsų vaikinų komandos rikiuojasi netoli pirmojo dešimtuko. Manau, kad šį rezultatą lemia ne tik komandų skaičius, bet ir geras savo darbą mylinčių trenerių kolektyvas. Praėjusį sezoną startavome septyniuose amžiaus grupių MKL čempionatuose, gaila, kad artėjantį sezoną rungtyniausime šešiuose. Pagrindinė problema, kaip ir visoje Lietuvoje – mažėjantis vaikų skaičius, sunku surinkti krepšinio grupes, kai yra didelis sporto šakų pasirinkimas“, – sakė mokyklos direktorius Algirdas Pocevičius.
Visos krepšinio komandos jau grįžo po vasaros atostogų, naujasis MKL sezonas prasideda spalio pradžioje.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto