Jaunieji krepšininkai sezoną baigė medaliais

Jau trečiu bronzos apdovanojimu šį sezoną savo trofėjų lentyną papildė Mažeikių sporto mokyklos U14 krepšininkai. Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikiškiai keturiolikmečiai krepšininkai šį sezoną jau trečią kartą pasidabino bronzos apdovanojimais – šį kartą jie kurortiniame Latvijos miestelyje Rojoje tapo Baltijos berniukų krepšinio lygos antrojo turo trečios vietos laimėtojais. 

Jeigu ankstesniais metais Baltijos berniukų krepšinio lyga vykdavo kaip kelių turų čempionatas, o po to būdavo finalinis aštuntukas, tai šį krepšinio sezoną dėl pandemijos ir karo Ukrainoje jis buvo organizuotas kaip atskiras turnyras. Į tris dienas vykusį baigiamąjį turnyrą šį kartą susirinko penkios komandos iš Latvijos, dvi ekipos iš Ukrainos bei Mažeikių sporto mokyklos Vidmanto Berčio treniruojami keturiolikmečiai krepšininkai.

Pogrupyje mažeikiškiai rezultatu 100:37 sutriuškino metais jaunesnius Čerkasų (Ukraina) krepšininkus, 62:57 įveikė Ventspilio atstovus bei 45:74 nusileido Rygos „VEF“.

Pusfinalyje mažeikiškiai rezultatu 66:76 pralaimėjo būsimiems turnyro nugalėtojams iš Čerkasų, o dvikovoje dėl trečiosios vietos rezultatu 75:60 įveikė „Kekava“ ekipą iš Latvijos.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto