Jaunieji motociklininkai ieško galimybių važiuoti ir varžytis

Trasoje į priekį veržiasi Nojus Ligeikis – Nr. 39. Nuotrauka iš asmeninio

Mūsų mieste nėra nei motociklų klubo, nei trasos, tačiau nuo noro rungtyniauti motociklų krose jaunųjų mažeikiškių tai neatbaido – jie atstovauja kitų miestų klubams. Gana sėkmingai motociklininkai pasirodė Lietuvos taurės turnyre, ne paskutines pozicijas užima ir artėjančiame prie pabaigos šalies čempionate.

Prizininkais netapo

Motociklų kroso „Lietuvos taurės“ turnyro paskutinis etapas vyko Plungėje, kur šio miesto „Žemaitijos“ motokroso klubo garbę gina mažeikiškiai Vytenis Budreckis, Nojus Ligeikis bei Tadas Makauskas, Šiaulių klubui atstovauja tirkšliškis Jokūbas Pundzius.
Balandį prasidėjęs „Lietuvos taurės“ turnyras vyko penkiais etapais, mažeikiškiai dar rungtyniavo Rokiškio, Panevėžio, Šiaulių ir Tytuvėnų trasose.
Geriausių rezultatų iš šio būrio pasiekė V. Budreckis, kuris MX2 klasėje liko tik per žingsnį nuo pjedestalo – užėmė ketvirtą vietą. Kiti jaunieji mūsų rajono atstovai (visi jie – penkiolikmečiai) taip pat pateko į pirmus dešimtukus – N. Ligeikis, rungęsis MX85 klasėje, tarp 21 sportininko buvo penktas, keturračių klasėje važiavę Tadas ir Jokūbas užėmė atitinkamai aštuntą ir penktą vietas.
N. Ligeikis, antrą sezoną dalyvaujantis turnyruose, „Santarvei“ pasakojo: „Kritimų buvo, bet sunkių traumų, lyginant su pernykščiu sezonu, kai teko gydytis sužeistą kelį, pavyko išvengti. Gaila, kad šiemet ant prizininkų pakylos pavyko užkopti tik Gargždų miesto taurės varžybose, kur likau antras, tačiau tikiu, kad dar viskas prieš akis“.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto