Jaunieji reketininkai skriaudė moksleivį

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienį mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl turto prievartavimo – reketu ilgą laiką užsiiminėjo du nepilnamečiai vienos mokyklos moksleiviai.
Pirminiais tyrimo duomenimis, du moksleiviai – keturiolikmetis ir dvejais metais jaunesnis jo bendras reketavo dvylikametį moksleivį.
Terorizuoti, grasinti smurtu jaunieji reketininkai paauglį pradėjo nuo praėjusių metų rugpjūčio vidurio. Iš moksleivio jie reikalavo ne tik daiktų, bet ir pinigų. Dvylikametis savo skriaudikams perdavė devynis šimtus litų (260 eurų).
Kaip informavo kriminalistai, abu paaugliai jiems jau žinomi, jų atžvilgiu tai jau antras ikiteisminis tyrimas.
Už turto prievartavimą gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.
Tokio pobūdžio nusikaltimai nėra dažni mūsų rajone – per praėjusius metus Mažeikių policijos komisariate buvo užfiksuoti keturi nusikaltimai, susiję su turto prievartavimu.

7 Atsakymai į “Jaunieji reketininkai skriaudė moksleivį”

 1. Tomis parašė:

  pas mus tai nieks nejema pinigų. vieną kartą žaliuzėm metėmis kas kiek galėjom i viskas tik.

 2. ''"klausimui" ir kitiems'' parašė:

  matote, yra auklėtojų, kuriems labiau rūpi pletkai, o ne jų auktlėtiniai. Pradėjus domėtis vaiko mokymusi, būna terorizuojamas vaikas. Duodami pinigai ekskursijai, auklėtoja paima mokyklos reikmėms. Pareikalavus grąžinti, kyla konfliktas. Reziumuojant, reikia paaskyti, kad yra pedagogai ir Pedagogai…Pirmiesiems labiau rūpi mokinio krepšelis, o pastariesiems tas, kas atsineša tą krepšelį…

 3. "klausimui" ir kitiems parašė:

  O Jūs auklėtojos toj „profkėj“ paklausėt? Maniškis, kai mokėsi, irgi vos ne kas mėnesį po 10 litų „į klasės fondą“ tempė. Į policiją nebėgau, užteko paklausti auklėtojos. Pasirodo, tas fondas buvo 2 litai mėnesiui, taigi – 20 litų metams. Naujais pinigais tai būtų 5,79 euro. Metams.
  Kitas klausimas. Reketuoja, kaip rašot, pastoviai.Tai negi kiekvieną kartą ir duodat? Aš jau seniausiai būčiau pasiskambinusi auklėtojai ir išsiaiškinusi.
  Ir dar. Jei jau tuos „reketuojamus“ pinigus savo vaikui kiekvieną kartą duodat, ar nekyla klausimas, kur jis juos ir kam leidžia.
  Ir ko leidot savo aukso gabalą į profkę? Manasis tai politechnikos mokykloje mokėsi.
  Ir dėl reketo. Kol vaikas atvirai nepasipasakos tėvams, mokyklos darbuotojams ar kam kitam, kuo pasitiki, tol nieko nebus. Ką gali pamatyti kiti žmonės, jei, sprendžiant iš straipsnio, ir tėvai nežinojo?

 4. klausimas parašė:

  O kur kreiptis tevams,kad profkes aukletoja pastoviai reketuoja del klases fondo 10 euru?I policija?

 5. sos parašė:

  Kiek supratau reketas vyko ne mokykloje, juk rugpjūtyje dar pamokos nevyksta… mokyklose turi būti samdomi apsaugos darbuotojai, kurie stebėtų visus mokyklos užkampius, o mokytojai tegul dirba savo darbą- MOKO.

 6. xxx parašė:

  O,mokyklose ar yra piderastu?:-D

 7. Trojus parašė:

  Kur buvo mokytojai? O kokioj mokykloje tai vyko? Ar nereikia tokią mokyklą uždaryti??

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto