Jaunieji sportininkai pasitikrino jėgas

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Gausus jaunų mažeikiškių sportininkų būrys sėkmingai atstovavo savo karatė klubams Šiauliuose vykusiose varžybose – iškovota beveik trisdešimt medalių.

Iš Šiaulių – medalių gausa

Šiauliuose vyko Lietuvos klubų karatė pirmenybės „Tigro taurė – 2016“, kuriose ant trijų tatamių jėgas išbandė 170 karatekų, kurių amžius – nuo šešerių iki penkiolikos metų.
Mažeikių karatė klubams „Žemaitis“ bei „Danas“ atstovavo per 40 sportininkų, kurie varžėsi su bendraamžiais karatekomis iš Šiaulių, Pakruojo, Kelmės, Pasvalio, Biržų, Telšių, Radviliškio, Garliavos, Kauno ir Panevėžio.
Gerą pasirengimą šioms kovoms pademonstravo mažeikiškiai Nedas Jucys, Lina Majauskaitė ir Eivydas Gaižauskas, kurie nugalėjo tiek kata, tiek kovų rungtyse.
Po du apdovanojimus (pirmos ir trečios vietos) pelnė Ignas Narbutas, sidabro ir bronzos medalius iškovojo Eglė Damulytė, Ema Šakytė ir Domantas Kugrys.
Kata rungtyje savo amžiaus grupėse Skaistė Vitkauskaitė, Kotryna Niaunytė ir Smiltė Ema Leliungaitė tapo rungties nugalėtojomis, Lukas Petkus ir Žygimantas Dobrovas užėmė antrąsias vietas, Ignas Gabrėnas bei Beatričė Ruikaitė pelnė trečiąsias vietas.
Kumitė rungtyje savo amžiaus ir svorio grupėje pirmąją vietą iškovojo Marius Balodis, antri liko Aurelijus Bružas ir Kipras Černauskas, bronza džiaugėsi Daugvidas Šukys, Laurynas Mazilinas, Nojus Zotikovas, Gabija Abelkytė ir Emanuelis Gospodarec.