Jaunieji sportininkai – tarp prizininkų

Su šalies komandinių pirmenybių prizininkais laimėjimais džiaugėsi treneriai Raimondas Jackevičius ir Ramunė Armonaitė. Nuotrauka iš klubo archyvo

Joniškyje baigėsi Lietuvos jaunučių (iki dvylikos metų amžiaus) komandinių stalo teniso pirmenybių finalinės varžybos. Įveikusios visus atrankinius barjerus į finalinį etapą, kur varžėsi dešimt pajėgiausių šalies komandų, pateko ir Mažeikių sporto mokyklos berniukų bei mergaičių ekipos. Mūsų miesto mergaičių komanda, kurią sudarė Karolina Tamošiūnaitė, Rimantė Jonušaitė, Rusnė Vasarytė ir Amelija Nicytė, nusileido tik Vilniaus sportininkėms ir iškovojo antrąją vietą. 

Berniukų ekipa, kurioje rungtyniavo Lukas Frejeris, Irmantas Daukontas,  Eimantas Meškis, praleidusi į priekį Vilniaus ir Panevėžio stalo tenisininkus, pasidabino bronzos medaliais.
Sportininkus, kurie šį sezoną jau išbandė ir žaidimą Lietuvos suaugusiųjų lygose, treniruoja  Raimondas Jackevičius ir Ramunė Armonaitė.
Pasak trenerių, šį sezoną tai paskutinės varžybos, dabar laukia vasaros atostogos, nuo rugsėjo sportininkai į treniruotes kibs su naujomis jėgomis. Treneriai džiaugiasi, kad bus kam pratęsti puikias mažeikiškių stalo tenisininkų tradicijas – tai rodo rezultatai, tik jauniesiems prizininkams reikia dar labiau dirbti.

2 Atsakymai į “Jaunieji sportininkai – tarp prizininkų”

  1. Nijolė parašė:

    Didžiuojamės kad turime tokius vaikus

  2. saulius parašė:

    Šaunuoliai vaikai!!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto