Jaunieji stalo tenisininkai – šalies vicečempionai

„Liūto“ taškų dalį medaliams pasiekti pelnė metais jaunesnis už varžovus Lukas Frejeris. Nuotrauka iš klubo archyvo

Jaunieji Mažeikių stalo tenisininkais seka vyresniųjų kolegų, kurie ne kartą tapo šalies čempionais, pėdomis – keturiolikmečių Sporto mokyklos komanda, kurią sudarė Lukas Frejeris, Irmantas Daukontas ir Eimantas Meškis, tapo šalies jaunučių komandinių pirmenybių vicečempionais.

Į Lietuvos jaunučių komandinių pirmenybių finalines varžybas, kurios vyko Joniškyje, susirinko penkių didžiausių šalies miestų bei penkių rajonų, kurie šią teisę iškovojo zoninėse varžybose, komandos. Nors mažeikiškiai, kuriuos treniruoja Raimondas Jackevičius, pateko į gana sunkų pogrupį, tačiau sugebėjo įveikti kauniečius bei šiauliškius, tad, rezultatu 0:3 pralaimėję tik Vilniaus atstovams, pateko tarp keturių stipriausių komandų.
Ketverto varžybose mūsų komanda, kuri buvo metais dvejais jaunesnė už savo varžovus, iš pradžių 3:2 įveikė Telšių bendraamžius, po to 3:1 nugalėjo Panevėžį ir pasidabino sidabro medaliais.
„Vaikinai įrodė, kad gerų rezultatų galima pasiekti ir treniruojantis provincijoje, reikia tik noro ir darbo. Antrąją varžybų dieną vyko asmeninis turnyras, mūsų lyderis Lukas Frejeris, kuris pelnė komandai didžiąją dalį taškų ir yra metais jaunesnis už varžovus, pateko į stipriausiųjų šešetuką. Gaila, jis patyrė traumą ir negalėjo tęsti pasirodymo“, – kalbėjo ekipos treneris.
Pasak R. Jackevičiaus, šį mėnesį dar vyks įvairūs vaikų turnyrai, o gegužės 23-iąją Mažeikių stalo teniso vyrų „Vijurko“ komanda su Jonavos SC ekipa kovos dėl šalies vyrų komandinių pirmenybių bronzos apdovanojimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto