Jauniesiems futbolininkams atiteko antroji vieta

Antrąją vietą Antano Bulošo treniruojamiems jauniesiems mažeikiškiams lėmė įvarčių skirtumas. Nuotrauka iš klubo archyvo

Akmenės sporto centro rūmuose vyko tradicinis vaikų futbolo turnyras Roberto Pinskio taurei laimėti. Turnyras surengtas vienam geriausių Lietuvos vaikų gatvės futbolo federacijos treneriui bei futbolo klubo „Papilė“ pirmininkui atminti.

Iškovoti medaliai

Turnyre, kuriame buvo žaidžiama penki prieš penkis, tarp šešių dvylikamečių futbolininkų komandų rungtyniavo ir Mažeikių futbolo klubo „Atmosfera“ jaunieji sportininkai, treniruojami Antano Bulošo.
Mažeikiškiai nusileido Plungės ir N. Akmenės ekipoms atitinkamai rezultatais 0:3 ir 0:2 bei vienodu rezultatu 6:0 privertė pasiduoti Šiaulių ir Kuršėnų komandas. Šios pergalės lėmė, kad jaunieji „FK Atmosfera“ auklėtiniai iškovotų antrosios vietos medalius.
Mažeikiškiai pelnė dvylika, praleido penkis įvarčius, vienais geriausių komandos žaidėjų pripažinti Benas Anisas ir puolėjas Gedas Klemenis.
„Pralaimėjimus, manau, lėmė tai, kad pirmą kartą iš žaliosios vejos perėjome žaisti į salę, vaikai nesijautė tvirtai, bet turnyro pabaigoje apsiprato. Norint iškovoti trečiąją vietą mums reikėjo kuršėniškiams įmušti bent tris įvarčius. Pamatę, kad jau pelnėme keturis, susispaudėme, pelnėme dar du ir tapome antrosios vietos laimėtojais“, – pasakojo komandos treneris.

Baigė pasirengimą

Šiuo pasirodymu mažeikiškiai baigė pasirengimą artėjančiam Lietuvos salės futbolo penki prieš penkis čempionatui, kuriame pateikė paraišką dalyvauti. Dvylikamečių komanda lauko futbolo šalies čempionate zonoje tarp septynių komandų po dviejų ratų, užleidusi į priekį palangiškius, užima antrąją vietą.
Pavasarį bus žaidžiami dar du ratai, po to pirmąsias dvi vietas užėmusios komandos susitiks turnyre su kitos zonos dvi pirmąsias vietas užėmusia ekipa ir varžysis dėl vienintelio kelialapio į pirmenybių ketverto finalą.

One Reply to “Jauniesiems futbolininkams atiteko antroji vieta”

  1. Ginyba parašė:

    Lukai varyk! :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto