Jauniesiems futbolininkams – pirmasis trofėjus

Jungtinei jaunųjų mažeikiškių komandai, kurią treniruoja Antanas Bulošas, lygiosios užkirto kelią siekti nugalėtojų titulo. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Žinomo rajono futbolininko treniruojami futbolo klubo „Atmosfera“ dvylikamečiai turnyre Plungėje iškovojo pirmąjį trofėjų.

Nugalėtojų taurė išsprūdo iš rankų

Futbolo klubo „Atmosfera“ dvylikamečiai ir vienuolikmečiai auklėtiniai, susibūrę į vieną komandą, kurią treniruoja žinomas mažeikiškis futbolininkas Antanas Bulošas, buvo pakviesti į Plungėje vykusį futbolo klubo „Žiogeliai“ turnyrą.
Turnyre rungtyniavo šešios komandos. Vaikai žaidė po vieną pusvalandžio trukmės kėlinuką devyni prieš devynis.
Jaunieji mažeikiškiai vienodais rezultatais 1:0 privertė pasiduoti akmeniškius ir „FK Žiogelius“, sužaidė lygiosiomis su Plungės sporto mokyklos ir Palangos SM auklėtiniais bei rezultatu 0:2 nusileido kretingiškiams.
„Vietas turnyrinėje lentelėje lėmė mūsų dvikova su plungiškiais. Pergalės atveju mes būtume tapę turnyro nugalėtojais, tačiau nepavyko tinkamai sužaisti puolime ir užfiksuotos nulinės lygiosios. Varžovai tapo turnyro nugalėtojais, o mums atiteko trečiosios vietos taurė“, – pasakojo treneris.
Geriausio turnyro vartininko prizu apdovanotas mažeikiškis vartų sargas Liutauras Juška, geriausiu komandos žaidėju pripažintas Tomas Mišejevas. Dviem įvarčiais turnyre pasižymėjo trenerio sūnus Simas, vieną pelnė Benas Anisas.

Vasara – komandai atgaivinti

Prie vienuolikmečių ir metais vyresnių klubo sportininkų komandų vairo futbolininkas A.  Bulošas stojo vasario mėnesį.
„Manau, kad pavyko rezultatus pagerinti: vienuolikmečiai, kurie rungtyniauja Lietuvos sporto mokyklų ir klubų čempionato Klaipėdos zonoje tarp septynių komandų, pirmajame rate patyrė daug pralaimėjimų, tuo tarpu antrame rate nusileido tik kartą. Nesėkmingas startas lėmė, kad užėmėme tik penktąją vietą, tuo tarpu metais vyresni futbolininkai savo amžiaus grupėje buvo treti“, – sakė treneris.
Pasak A. Bulošo, vaikų laukia vasara be atostogų: norisi atgaivinti komandas, patempti jas techniniu atžvilgiu ir tinkamai paruošti jau rugpjūčio viduryje prasidedančiam naujam čempionatui. Kiekvieną sezoną pirmenybės vis sudėtigesnės: vienuolikmečiai jau žais devyni prieš devynis, tuo tarpu dvylikamečiai rungtyniaus tokiu pat žaidėjų skaičiumi, tačiau čia jau bus fiksuojamos ir nuošalės.

2 Atsakymai į “Jauniesiems futbolininkams – pirmasis trofėjus”

  1. Gedas parašė:

    Gedas :D l***p**s

  2. Robertas parašė:

    Saunuoliai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto