Jauniesiems šauliams – įvairių patirčių kupinas pavasaris

Nuotr. iš jaunųjų šaulių archyvo

Jauniesiems rajono šauliams kovo pradžia buvo intensyvi: vyko naktinė stovykla, šaudymo varžybos ir pėsčiųjų žygis, o taip pat – gyvoji istorijos pamoka prie Milių partizanų bunkerio.

});

Sąskrydis prabėgo akimirksniu

Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės jaunųjų šaulių sąskrydis šiemet vyko Viekšniuose, į jį susirinko ne tik Mažeikių 801-osios generolo P. Plechavičiaus kuopos būrių jaunieji šauliai, bet ir pilietiškas jaunimas iš Alsėdžių, Telšių, Tryškių, Plungės, Kulių būrių.

Viekšnių jaunųjų šaulių būrio vadas Gintaras Žiauga, vienas iš šios stovyklos organizatorių, „Santarvei“ pasakojo: „Naktinių stovyklų dienotvarkė paprastai nesikeičia – tradiciškai rungtyniavome komandinėse šaudymo iš pneumatinio šautuvo, tinklinio, krepšinio, kvadrato rungtyse, surengėme orientacines varžybas po miestą, išsiaiškinome, kas ištvermingiausias darydamas atsispaudimus, atsilenkimus, kas geriausiai žaidžia šaškėmis. Rytą – mankšta, apdovanojimai… Nors miegota mažai, tačiau daug bendrauta su bendraminčiais, pasidalyta patirtimi, tai,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto