Jaunimo čempionate mažeikiškis pelnė du medalius

Mišrių dvejetų varžybose Irmantas Daukontas (trečias iš kairės) su vilniete Emilija Riliškyte įveikė visus varžovus. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Šeštadienį vykusiame Lietuvos jaunimo stalo teniso čempionate mūsų rajonui atstovavo Irmantas Daukontas. Jis pelnė du apdovanojimus – aukso ir bronzos medalius.
Šeštadienį vykusiame Lietuvos jaunimo stalo teniso čempionate, kuriame varžėsi po 16 merginų ir vaikinų iki 21-erių metų, buvo rungtyniaujama vienetų bei dvejetų varžybose.
Vienetų varžybose 18-mečiui I. Daukontui, kuris praėjusį sezoną tokio pat rango čempionate buvo ketvirtas, šį kartą nepavyko išlaikyti ar pagerinti rezultato – jis liko dvyliktas.
Mažeikiškis atsigriebė mišrių dvejetų varžybose – Irmantas poroje su vilniete Emilija Riliškyte įveikė visus varžovus ir tapo šalies jaunimo čempionu, o vaikinų dvejetų varžybose kartu su Šalčininkų atstovu Luku Laketčenko iškovojo bronzos medalį.
Stalo teniso treneris Raimondas Jackevičius „Santarvei“ komentavo: „Sunku tiek taktiškai, tiek psichologiškai Irmantui buvo žaisti čempionato starte, kai pusmetį praktiškai nebuvo jokių varžybų, dirbta tik treniruočių metu. Tačiau, einant pirmenybėms, po vienetų varžybų, jis rodė vis geresnį žaidimą ir pelnytai parvežė du medalius. Aišku, norėjosi medalio ir asmeninėse varžybose, tačiau tai teks atidėti kitam sezonui.“
„Vijurko“ komandų laukia lygų turai, o šalies vyrų čempionatas nukeltas į gegužę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto