Jaunimo reikalų taryba planuoja neeilinį renginį

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikių Jaunimo reikalų taryba ketvirtadienį susirinko į penktąjį posėdį. Jame aptartas pasiruošimas gruodžio mėnesį vyksiančiai Jaunimo reikalų tarybos organizuojamai konferencijai.
Nagrinėta ir socialiai jautri tema – probleminių vaikų ir jaunimo įtraukimas į įvairias naudingas, teigiamas veiklas bei būdai juos sudominti. Įvairių organizacijų atstovai ieškojo tarpinstitucinio bendradarbiavimo galimybių.

Ketina ieškoti sprendimų

Nuo liepos, kuomet naujai išrinkta jaunimo reikalų taryba pradėjo savo darbą, buvo brandinama idėja Mažeikiuose surengti konferenciją.
„Jungtinės pajėgos Mažeikių miestui“ – taip vadinsis gruodžio 10-11 dienomis vyksiantis renginys nevyriausybinėms organizacijoms bei 16-35 metų amžiaus grupės žmonėms.
„Ta konferencija reikalinga tam, kad platesniu mastu įvardytume mažeikiškių problemas ir tai, kuo galėtume prisidėti jas sprendžiant, kad tai būtų sprendimų paieškos“, – tikslus pristatė jaunimo reikalų koordinatorė Alvyda Purauskytė.

Bendraus įvairiomis temomis

Specialistė papasakojo ir apie būsimos konferencijos temas. Jos metu bus gvildenami klausimai apie tai, ar Mažeikiuose saugu gyventi, apie jaunų žmonių verslus ir verslumą, nedarbo problemas. Bus paliestos sporto, sveikatos, kultūros, menų, miesto įvaizdžio, jaunimo laisvalaikio bei užimtumo, nevyriausybinių organizacijų veiklos temos.
„Moksleivių techninės kūrybos centre yra fotografų būrelis. Esame sutarę, kad jį lankantis jaunimas šiek tiek pafotografuotų tai, kas jiems Mažeikiuose patinka, kas nepatinka. Pasidarę nuotraukų parodą, įsivardintume dalykus, kuriais galime didžiuotis, ir tai, kur turėtume pasitvarkyti“, – kalbėjo specialistė.
Muzikuojantis jaunimas galės išklausyti seminaro, skirto pradedantiesiems muzikantams bei sudalyvauti grupių bei atlikėjų perklausoje – ieškantiesiems savo muzikinio kelio patars muzikos mokyklos mokytojai, muzikos grupės „Garbanotas bosistas“ nariai.

8 Atsakymai į “Jaunimo reikalų taryba planuoja neeilinį renginį”

 1. Užjaučiu parašė:

  Užjaučiu mažeikiškius kuriems kažkas dar rūpi, bando daryti, organizuoti, siekti. Patirtis niekada nepamaišė. Manau, kad komentuoti nepasirašant tikrų vardų ir pavardžių yra negarbinga. Į akis kalbama viena o čia rašoma kita? Ir šiaip, šlykščiuosi komentarais kurie rašomi nieko nenorinčių žmonių. Nerašykite – duokite patarimų, rodykite iniciatyvą. Už kadro visi drąsūs…fui..

 2. musė parašė:

  jaunimo taryba:macijauskienę,purauskytė,šiurys ir kažkokia smulkmė iš tarybos.Kur jaunimas.Gears, a ne..

 3. Jaunimas ? parašė:

  o kur čia nuotraukoje jaunimas. MACIJAUSKIENĖ ????

 4. Antosė parašė:

  Taryba be jaunimo (partiniai nomenklatūrininkai) tikrai gali daug nuveikti (dėl savęs) – mirk iš juoko.

 5. Justinas Petkus parašė:

  Na va, į komentarus susirinko tipinis pakso, uspaskicho elektoratas – kam daryti kažką (o ypač dėl jaunimo!!!), nesąmonė ir panašiai… Idiotizmas. Jei norite, kad Mažeikių kraštas ir toliau buksuotų bei liktų senukų užuovėja, kur gražu sulaukti paskutinių dienų (nes gatves ir skverus sutvarkė) – tai taip, tada tokių konferencijų nereikia. Bet jei norisi išvažiuojantį jaunimą atgal patraukti į regioną, tai apie tai reikia kalbėtis. Garsiai ir dažnai! Labai puiki iniciatyva ir tikrai grįšiu į Mažeikius būtent, kad galėčiau čia sudalyvauti ir padiskutuoti bei išklausyti kitų mintis. Deja, bet jaunimas nėra ateitis. Jaunimas yra dabartis – darykim, veikim, o ne lokim kaip blogai ;) Peace

 6. JUSTAS parašė:

  neilinis renginys konferencija.kiekanu buvo, kiek bus, koks čia neeilinis.cirks

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Kam tai reikalinga, kas pasikeis

 8. vardas parašė:

  Vėl sugalvos kokį niekinį renginį parke

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto