Jaunimo turnyre – antroji vieta

Nors paskutiniame etape teko skolintis motociklą, tai nesutrukdė Nojui Ligeikiui užlipti ant antros vietos pakylos. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Lietuvos motociklų federacija pirmą kartą surengė Lietuvos MX jaunimo motokroso turnyrą, kuriame varžėsi sportininkai iki septyniolikos metų. 125 CC motociklų klasėje antrosios vietos taurę iškovojo mažeikiškis motociklininkas Nojus Ligeikis.

Kad nesidubliuotų su savaitgaliais vykstančiais Lietuvos motokroso čempionato ir taurės etapais, jaunimo turnyras vyko trečiadieniais, visi trys etapai buvo surengti Panevėžio rajone, tik skirtingose trasose. Etapuose paprastai rungtyniaudavo iki dešimties lenktynininkų.
N. Ligeikis sakė, kad pirmi du etapai buvo gana stabilūs – abiejuose jis užėmė antras vietas.
„Bėdos prasidėjo trečiajame, kai sugedo mano motociklas ir teko važiuoti su skolintu. Tada jau teko pavargti – nors ir sunkiai, bet prisitaikiau prie jo. Nors etape neiškovojau prizinės vietos, pavyko išlaikyti pozicijas bendroje įskaitoje. Ar buvo galima laimėti turnyrą? Čempionas buvo tikrai stiprus ir įveikti jį buvo sunkokas uždavinys, todėl džiaugsiuosi antros vietos taure“, – sakė mažeikiškis.
Šį sezoną motociklininkui liko po vieną Lietuvos motokroso čempionato ir taurės etapą. Varžybose į aukštas vietas pretenduoja ir keturračių „Q“ klasėje rungtyniaujantys mažeikiškiai Jokūbas Pundzius bei Tadas Makauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*