Jaunučių čempionate – trys mažeikiškės medaliai

Emilija Domeikaitė (nuotraukoje – su treneriu Raimondu Jackevičiumi dešinėje) stalo teniso čempionate iškovojo tris bronzos medalius. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Iš Šalčininkuose vykusių Lietuvos jaunučių (2008 m. gimimo ir jaunesnių) stalo teniso čempionato vienintelė jame rungtyniavusi Mažeikių sporto mokyklos atstovė Emilija Domeikaitė grįžo su trimis apdovanojimais.

Trenerio Raimondo Jackevičiaus auklėtinė vienetų varžybose, kuriose dalyvavo po 32 pajėgiausius penkiolikmečių šalies vaikinus ir merginas, iškovojo trečią vietą, merginų dvejetų varžybose kartu su Šalčininkų atstove Evelina Ždanovič pasidabino bronzos medaliais, tokios pat prabos medalius ji iškovojo ir mišrių dvejetų varžybose – poroje su uteniškiu Milvydu Petruškevičiumi.

R. Jackevičius džiaugėsi auklėtinės pasirodymu: „Kai pelnai tiek apdovanojimų, užtenka vieno žodžio – puiku. Džiaugiuosi, kad Emilija tęsia savo brolių Arnoldo ir Toneto tradiciją, be to, parodė tvirtą charakterį – ne kartą lemiamais momentais ji atsilikdavo nuo varžovių, tačiau sugebėjo iškovoti pergales.“

Šį savaitgalį Druskininkuose vyks svarbiausias metų stalo teniso renginys – Lietuvos stalo teniso asmeninis čempionatas. Tarp 32 moterų ir vyrų jame dalyvaus du mažeikiškiai – Arnoldas Domeika ir Simona Rimkevičiūtė.