Seimo rūmuose – jaunųjų kūrėjų darbų paroda

Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos mokiniai – konkurso dalyviai kartu su mokytoju Aleksandru Novaku (kairėje). Nuotr. iš mokyklos archyvo

Vaikai ir jaunimas buvo pakviesti dalyvauti jaunųjų menininkų sąjūdyje „Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas“. Šioje parodoje-konkurse kiekvienas kūrėjas galėjo pristatyti po kelis tapybos, grafikos, skulptūros arba amatų srities darbus. Konkursui darbus siuntė ir Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos mokiniai.
Įvertinus dalyvių darbus, mūsų mokyklos atstovai, vadovaujami dailės mokytojo Aleksandro Novako, tapo konkurso laureatais ir prizininkais. Ignas Mikalauskas nominacijoje „Geriausias amatininkas“ pripažintas konkurso laureatu.
Po konkurso, spalio 2 d., Seimo rūmuose buvo atidaryta moksleivių darbų paroda. Atidaryme dalyvavo aštuoni Pavasario pagrindinės mokyklos mokiniai.
Seimo nario Andriejaus Stančiko iniciatyva, jauniesiems parodos dalyviams ir juos lydintiems mokytojams buvo organizuotos ekskursijos, kurių metu buvo galima susipažinti su Lietuvos valstybės valdymo sistema, apsilankyti Valdovų rūmuose, pasigrožėti sostinės vaizdais iš Televizijos bokšto.
Ingrida MIKULSKIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto