Jaunųjų šaulių laukia aktyvus ruduo

Festivalio atidarymo eisenoje Palangos gatvėmis – ir mažeikiškiai jaunieji šauliai.

Po vasaros pakopinių stovyklų Palangoje vykusiame sporto ir sveikatingumo festivalyje dalyvavę rajono jaunieji šauliai ruošiasi aktyviam rudens laikotarpiui.

});

Po vasaros darbų – pramogos

Praėjusį savaitgalį Palangoje praėjo trijų dienų sporto ir sveikatingumo festivalis „Beactive 2022“, kurio metu vyko daugiau kaip 50 sporto renginių ir fizinio aktyvumo užsiėmimų.

Vienu iš pagrindinių šventės akcentų tapo festivalio atidarymo eisena kurorto gatvėmis, kurioje dalyvavo ir rajono jaunieji šauliai iš Kalnėnų, Tirkšlių, Židikų, Sedos ir Gabijos jaunųjų šaulių būrių. Transportą nuvykti į festivalį suteikė Žemaitijos 8-oji šaulių rinktinė.

„Ši išvyka buvo labiau poilsinė ir pramoginė – po eisenos jaunieji šauliai galėjo dalyvauti jiems patinkančiuose renginiuose: ar šaudymo pneumatiniu šautuvu rungtyje, ar baudų metimo varžybose, arba paprasčiausiai pabendrauti, pasigrožėti pajūriu“, – pasakojo Kalnėnų ir Tirkšlių jaunųjų šaulių būrių...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto