Jaunuolio drabužiuose aptikta amfetamino

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienio popietę mažeikiškiai policijos pareigūnai sulaikė jiems jau žinomą jaunuolį, pas kurį aptikta, kaip įtariama, narkotinių medžiagų.

Drabužiuose – keturi pakeliai

Antradienio rytą, turėdami informacijos, kad rajono gyventojas su savimi gali nešiotis narkotinių medžiagų, policijos pareigūnai sulaikė ir apklausai į policijos komisariatą parsivežė 23-ejų metų jaunuolį.
Tyrėjo kabinete buvo atlikta sulaikytojo krata ir jos metu vaikino drabužiuose aptikti keturi į foliją suvynioti pakeliai su narkotinėmis medžiagomis. Medžiagos perduotos ekspertams, kurie nustatys, kokia tai medžiaga, jos kiekį, tačiau įtariama, kad vaikinas su savimi turėjo amfetamino.

Tyrimų dėl platinimo – gerokai mažiau

Per šiuos metus Mažeikių policijos komisariate jau pradėta 10 tyrimų, susijusių su neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.
Už tokį nusikaltimą gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Pasak kriminalistų, jeigu būtų įrodyta, kad narkotinėmis medžiagomis buvo disponuojama siekiant jas parduoti ar kitaip platinti, grėstų gerokai griežtesnė atsakomybė – areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.
Dėl narkotinių medžiagų platinimo šiemet pradėti tik du tyrimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto