Jėgos sporto mėgėjai šalies turnyre – treti

Su svoriu „Mažeikių švyturio“ klube kovoja Egidijus Čiuželis. Nuotrauka iš klubo archyvo

Mažeikiškiai jėgos sporto mėgėjai dar kartą įrodė, kad varžytis ir treniruotis karantinas netrukdo – neįprasto formato šalies jėgos trikovės federacijos suorganizuotame turnyre jie iškovojo trečią vietą.
Jau daugiau kaip pusę metų nevyksta jėgos sporto varžybos, tad Lietuvos jėgos trikovės federacija surengė nuotolinį turnyrą „Aš įveikiau COVID-19“. Jo tikslas šį kartą buvo ne pasiektas rezultatas, o noras įsitikinti, kad žmonės neužmiršo svarmenų ir štangos, pasidomėti, kokiomis nuotaikomis jie gyvena.
„Organizatoriai įsteigė vienodus medalius, kuriais buvo apdovanoti visi, kurie atsiuntė savo vaizdo įrašus. Taisyklės buvo paprastos – reikėjo įamžinti savo dvikovą su štanga ir nusiųsti rengėjams. Kai kurie mūsų sportininkai savo pasirodymą įamžino klube. Kiti, kaip Paulius Milis ar Kęstutis Milkintis, vaizdus siuntė iš užsienio, kitų miestų atstovai – iš garažų, kur sportuoja… Svarbiausia buvo dalyvauti ir judėti“, – „Santarvei“ sakė jėgos klubo „Mažeikių švyturys“ treneris Benjaminas Milis.
Turnyre dalyvavo apie 150 atletų. Jo nugalėtojais tapo Lazdijų rajono atstovai, antri liko pakruojiečiai, o trečią vietą užėmė mažeikiškiai, kurių turnyre rungėsi net šešiolika.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*