Jerevane mažeikiškėms – pirmosios vietos

Deimantė Čiapaitė į konkursą Jerevane buvo gavusi vardinį kvietimą. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Dvi Savivaldybės kultūros centro popmuzikos grupės „Lietutis“ dainininkės Armėnijos sostinėje Jerevane vykusiame III tarptautiniame meno ir kultūros konkurse „Caucasian Championship 2016“ savo amžiaus grupėse iškovojo pirmąsias vietas.

Jerevane vykusiame konkurse „Lietučio“ dainininkė Deimantė Čiapaitė pirmąją vietą laimėjo 16–18 metų amžiaus grupėje, o buvusi šio kolektyvo auklėtinė, dabar Londone gyvenanti Aušra Mašeckytė nugalėtoja tapo tarp 19–26 metų vokalistų.
Šiame konkurse, be lietuvių ir jo šeimininkų armėnų, dalyvavo atlikėjai iš Didžiosios Britanijos, Bulgarijos, Estijos, Gruzijos, Latvijos, Libano, Rusijos ir Ukrainos.

Aušra Mašeckytė solistės karjerą derina su studijomis ir darbu. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Grupės „Lietutis“ vadovas Algirdas Grinkevičius pasakojo, kad konkurso Jerevane „Caucasian Championship 2016“ organizatorius yra Armanas Ghukasyanas – jis praėjusiais metais buvo mažeikiškių Juodkrantėje organizuojamo tarptautinio jaunųjų vokalistų festivalio-konkurso „Baltic voice“ komisijos pirmininkas.
„Baigiantis šiam festivaliui, jis ir pakvietė mūsų merginas dalyvauti konkurse Jerevane. Smagu, kad mažeikiškes dainininkes ten lydėjo sėkmė“, – džiaugėsi A. Grinkevičius.
Plačiau skaitykite  laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto