Joninių laužus palaikė… gaisravietėmis

Po sekmadienio vakarą kilusios audros V. Kudirkos gatvėje vėjo šuoro neatlaikė medis, kurį nuo kelio pašalino mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Per ilgąjį savaitgalį ugniagesiams netrūko smulkių darbų. Jie gesino žolę, degančias malkas, nuo kelio pašalino išvirtusį medį. Ir buvo kviečiami gesinti… Joninių laužų.

Šeštadienio popietę į ugniagesių būstinę atėjęs žmogus pranešė, kad kaimynystėje, Skuodo gatvėje, nebaigtame statyti pastate dega malkos. Pareigūnai gaisrą užgesino per šešias minutes, apdegė tik  nedidelis kiekis malkų.
Apie pusę šešių vakaro pranešta, kad Viekšniuose, Kalupio gatvėje, žaibas trenkė į name esančią elektros skydinę. Kai ekipažai nuvyko nurodytu adresu, čia jau dirbo elektros tinklų darbuotojai, kurie atjungė elektros tiekimą ir gaisrą užgesino. Nelaimės pasekmės – išdegė elektros skydinė.
Per ilgąjį savaitgalį kilo smulkių gaisrų – pavenčiuose du kartus degė žolė. Kaip jau įprasta per Jonines, buvo pranešta apie gaisrus, o nuvykus paaiškėjo, kad žmonės kūrena šventinius laužus. Tokie nutikimai užfiksuoti Žiogaičiuose, Pušyno gatvėje bei sodų bendrijoje „Šilas“.
„Tarnybos pareigūnai sekmadienį atliko ir gelbėjimo darbus – Ventos gatvėje iš ketvirtojo aukšto padėjo medikams išnešti nemažai sveriantį ligonį, o V. Kudirkos gatvėje supjaustė nuo vėjo gūsio išvirtusį ir visą kelią užtvėrusį medį“, – savaitgalio įvykius pristatė Mažeikių valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio specialistas Vaclovas Česnauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto