
Šeštadienį Mažeikiuose nuaidėjo jubiliejinė, 20-oji Gatvės muzikos diena (GMD), į miesto centrą sukvietusi dešimtis atlikėjų ir gausų būrį muzikos mylėtojų. Laisvės gatvėje bei kitose miesto erdvėse nuo vidurdienio skambėjo įvairių žanrų muzika – nuo chorų ir ansamblių iki gitarų, didžėjų pasirodymų bei autorinės kūrybos.
Saulėtas oras ir gyvos muzikos pripildytos
Miesto erdvėse skambėjo muzika
Džiaugėsi didesniu žiūrovų aktyvumu

Prie pasirodymų prisijungė ir praeiviai

Skirtingas kultūras sujungė muzika

Jaunimui GMD – galimybė parodyti save
Jaunieji atlikėjai scenoje įveikė jaudulį
Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.
Prenumeruok internetu
Pažymėti:GMD