Jubiliejinę GMD lydėjo muzika, saulė ir gera nuotaika

Kazio Vozgirdo nuotr.

Šeštadienį Mažeikiuose nuaidėjo jubiliejinė, 20-oji Gatvės muzikos diena (GMD), į miesto centrą sukvietusi dešimtis atlikėjų ir gausų būrį muzikos mylėtojų. Laisvės gatvėje bei kitose miesto erdvėse nuo vidurdienio skambėjo įvairių žanrų muzika – nuo chorų ir ansamblių iki gitarų, didžėjų pasirodymų bei autorinės kūrybos.

Saulėtas oras ir gyvos muzikos pripildytos

Miesto erdvėse skambėjo muzika

Džiaugėsi didesniu žiūrovų aktyvumu

Kazio Vozgirdo nuotr.

Prie pasirodymų prisijungė ir praeiviai

Neigaliujų centro archyvo nuotr.

Skirtingas kultūras sujungė muzika

„Gabijos“ gimnazijos archyvo nuotr.

Jaunimui GMD – galimybė parodyti save

Jaunieji atlikėjai scenoje įveikė jaudulį

Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.

Prenumeruok internetu
Pažymėti:
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content