Juodpelkio parką papuošė nauji medeliai

Šventėje pasodinta septyniasdešimt berželių ir aštuoniolika klevų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=723 template=caption]Juodpelkio parko teritorijoje surengtos akcijos „Pasodink savo medį“  ir Žaliosios vėliavos įteikimo šventėje pasodinta septyniasdešimt berželių ir aštuoniolika klevų.

Nors lietus negailestingai mirkdė akcijos dalyvių nugaras, sodinti medelių prie Juodpelkio tvenkinių susirinko didelis būrys darželinukų, mokinių, jų auklėtojų ir mokytojų.
Į motociklininkų klubo „Samogitian MC“ iš anksto iškastas duobes medelius sodino lopšelių-darželių „Pasaka“, „Bitutė“,  „Buratinas“, „Eglutė“, „Gintarėlis“, „Giliukas“, „Žilvitis“, „Berželis“, ir „Delfinas“ vaikai, darželio-mokyklos „Kregždutė“ bei Balėnų, Kalnėnų, Pavasario, Renavo ir Užlieknės pagrindinių mokyklų mokiniai su juos atlydėjusiais pedagogais.
Už pasiekimus darnaus vystymosi švietimo srityje ir kryptingą mokyklos bei visuomenės aplinkosauginio vaidmens stiprinimą Mažeikių rajono gamtosauginėms ugdymo įstaigoms  Žaliąsias vėliavas ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatus įteikė gamtosauginių mokyklų programos Lietuvoje koordinatorius Renaldas Rimavičius.
Po medelių sodinimo darbų, akcijos dalyviai ir svečiai vaišinosi mėtų arbata ir karšta sriuba, kurią išvirė darželio-mokyklos „Kregždutė“ virėjos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto