„Juodvarniai“ vėl pradžiugino Globos namų auklėtinius

Pati smagiausia susitikimo akimirka – ratas motociklais apie Mažeikių miestą. Susivienijimo „Juodvarniai“ archyvo nuotr.

Šių svečių Vaikų našlaičių ir senelių globos namų jaunieji gyventojai laukia kasmet rugsėjo pradžioje. Motociklininkų susivienijimo „Juodvarniai“  baikeriai neapvylė savo draugų ir šiemet: jau ketvirtus metus atvykstantys susivienijimo nariai šį kartą dovanų atvežė vieną naujausių modelių kompiuterinių žaidimų konsolę „Xbox“.


Pinigų nesigaili 

Susivienijimo „Juodvarniai“ viceprezidentas Dovydas Punia pasakojo, kad ši dovana pasirinkta ne atsitiktinai: praėjusiais metais klubas „Rotary“ Globos namams padovanojo itin gerą televizorių, tad kompiuterinių žaidimų konsolė vaikams buvo pats tas.
Apie trisdešimt žmonių vienijančio motociklų mėgėjų susivienijimo nariai tokiems dalykams pinigų negaili.
„Jei jau nusprendžiame savo mažiesiems likimo nuskriaustiems draugams ką nors padovanoti, jokių svarstymų nėra: „reikia – bus“, – kalbėjo viceprezidentas.


Smagiausia – važinėtis 

Pirmaisiais draugystės metais baikeriai atburzgė su krepšinio kamuoliais. Tada pamatė, kad vaikai nelabai turi kur žaisti: Globos namų krepšinio aikštelė atrodė skurdokai, tad kitų metų dovana buvo visa krepšinio įranga. Trečiais metais Globos namų vaikai buvo nudžiuginti kokybiška garso aparatūra, tad šiemet savo draugus pasitiko surengdami smagų koncertą. 
Apsilankę pas draugus, susivienijimo „Juodvarniai“ vyrai ir moterys namo neskuba: bendrauja, žaidžia įvairius žaidimus, o didžiausia pramoga, kurios labai laukia vaikai, – pasivažinėjimas motociklais miesto gatvėmis.
„Tada vaikai pamiršta visus žaidimus, visas kitas pramogas. Motociklų burzgesys juos labai vilioja. Šiemet šią pramogą išbandė net kai kurios auklėtojos,“ – juokėsi D. Punia.


Visada laukiami

Globos namus motociklininkai būtinai aplankys ir kitais metais. Tiesa, dar šiemet jie pakviesti į spalio mėnesį vyksiančią Vaikų našlaičių ir senelių globos namų 20mečio šventę. 
Globos namų direktorė Birutė Vaičkienė pasakojo, kad baikerių apsilankymas vaikams buvo dviguba šventė: jie dalyvavo labdaros renginyje ir savo svečiams galėjo padovanoti po pieštą  angelą.
„O motociklininkų mūsų auklėtiniai laukia kasmet, ruošiasi, klausinėja, kada ta diena ateis. Mes labai branginame mūsų draugystę. Už dovanas nelabai galime atsidėkoti,  bet, manau, užtenka nuoširdžių šypsenų ir tuo viskas pasakyta“, – kalbėjo B. Vaičkienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto