Ką verta žinoti apie naujus bankų paslaugų krepšelius?

Rūtenis Paukštė banko paslaugų krepšelio sistemą vadina naudinga naujove. Asmeninio archyvo nuotr.

Lietuvos bankas visus komercinius bankus įpareigojo savo klientams suteikti galimybę visas būtiniausias mokėjimo paslaugas gauti už ne didesnę nei 1,5 eurų per mėnesį kainą.
Šalies bankai vieną mokestį už kasdienes būtiniausias paslaugas klientams siūlys jau nuo vasario 1 dienos.

Mokėjome už atskiras paslaugas

Iki 2017 metų pabaigos pagrindinės mokėjimo sąskaitos krepšelio kaina negalės viršyti 1,5 euro. Krepšelio kaina bus mažinama pensinio amžiaus, nepasiturintiems – piniginę socialinę paramą gaunantiems asmenims, pasirinkusiems pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugą.
Lietuvos bankų klientų asociacijos vadovas Rūtenis Paukštė naująją bankų paslaugų krepšelio sistemą vertina teigiamai ir vadina klientų išlaidas mažinančia bei jų interesus ginančia iniciatyva.
„Iki šiol visi ir visuose bankuose mokėjome už pinigų pervedimus, už jų išgryninimą, kreditines korteles. Buvo taikomas „unikalus“ ir turbūt tik Lietuvoje galiojęs mokestis už tai, kad pinigai įplaukia į tavo sąskaitą. Žodžiu, mokėjome už visus šiuos ir kitus dalykus, o įkainiai vis kilo“, – kalbėjo socialiai teisingos bankininkystės principų įgyvendinimu Lietuvoje užsiimančios visuomeninės organizacijos vadovas.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*