Ką vertėtų padaryti įsigijus naują telefoną?

Įsigijus bet kokį naują daiktą (ypač, jei tai išmanusis telefonas) visada sau pažadame, kad jį prižiūrėsime ir tausosime. Pirmas savaites tai būna aktualu, o vėliau šį pažadą apleidžiame. Tam, kad prietaisas veiktų optimaliai ir vėliau pelnytai leistumėme sau šiek tiek atsipalaiduoti vertėtų tą pačią gavimo minutę permąstyti veiksmų planą naujam išmaniajam. Ką pirmiausia reikėtų padaryti?

Peržiūrėti dėžutės turinį

Pats pirmas dalykas, kurį padarome gavę naują telefoną, yra jo išpakavimas. Kartais noras įjungti naują išmanųjį, išbandyti jo funkcijas ir susitvarkyti visus duomenis nustelbia tokį paprastą dalyką kaip dėžutės apžiūrą. Nevertėtų į tai žiūrėti atmestinai – būtinai peržiūrėkite jos turinį ir patikrinkite, ar visos reikalingos dalys yra supakuotos. Turėtumėte rasti laidus krovimui, naudojimosi instrukciją, ausinukus, adatėlę atidaryti SIM kortelės laikmeną. Neskubėkite įpakavimo išmesti, nes jis gali pasitarnauti ateityje, jei planuosite įrenginį parduoti. Šiaip dėžutėje galite palikti ir telefono garantiją, kuri pasitarnaus atsiradus neaiškumų ar sugedus įrenginiui.

Persikelti svarbius duomenis

Apžiūrėjus dėžutę laisvai galima pereiti prie daug smagesnio proceso – telefono įjungimo ir sinchronizavimo. Peržiūrėkite telefono naudojimo instrukcijas – naujus įrenginius neretai prieš naudojimą reikia pakrauti. Svarbiausia, nepamiršti, kad vertėtų duomenis iš senojo telefono perkelti į naują, o tai šiais laikais padaryti darosi vis paprasčiau. Patartina daugmaž peržiūrėti senas nuotraukas, video ir programėles tam, kad į šviežiai išpakuotą įrenginį neperkeltumėte visko iš eilės. Juk tai puiki proga ištrinti nereikalingą ir per metus susikaupusį šlamštą. Naudokitės internetinėmis duomenų saugyklomis: jei įsigijote „Apple“ įrenginį, susidursite su „iCloud“, o jei pasirinkote „Android“, Jus pasitiks „Google Drive“. Bet kokiu atveju, atminkite, jog įrenginyje, su kuriuo atsisveikinate, reikia įjungti funkciją, palaikančią atsarginę kopiją.

Įsigyti priemonių išmaniojo apsaugai

Persikėlus visus reikiamus duomenis ir pasidžiaugus išmanaus įdomios funkcijomis nevertėtų pamiršti vieno svarbaus dalyko. Tam, jog kuo ilgiau galėtumėte džiaugtis nauju pirkiniu, jį reikia apsaugoti. Tiek „Samsung“, tiek „iPhone“ dėkliukai yra populiarus pasirinkimas telefoninių aksesuarų asortimente, kurį rasite užsukę į https://www.tavotel.lt/. Atminkite, kuo populiaresnis ir labiau paplitęs modelis, tuo daugiau įvairių variantų rasite. Galite pirkti tiek unikalaus dizaino spalvingą, tiek paprastą vienspalvį dėklą. Svarbu, kad šis atliktų savo funkciją – tinkamai apgaubtų išmanųjį ir apsaugotų jį nuo dužimo bei susibraižymo. Dauguma pamiršta pagalvoti apie ekrano apsaugą. Rinkitės tarp ekrano plėvelės ir priklijuojamo stikliuko. Jei norite kuo labiau apsaugoti telefoną, geriau pirkite antrąjį variantą, kadangi pirmas gali atlaikyti tik silpnus įbrėžimus. Be to, kad parduotuvėje Jus pasitiks „iPhone“ dėkliukai ir apsauginės plėvelės, nepamirškite pasidomėti apie išmaniojo draudimą, jei tokio negavote. Gyvenime būna visokių situacijų, kuomet net specialūs apsauginiai aksesuarai nelabai padeda, tad investuoti į draudimą tikrai patartina – specialistai telefoną gali suremontuoti arba net pakeisti į naują.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*