Kad gyvuotų choras, reikia palaikymo

Alytaus miesto „De-žavu“ choras. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Kiek daugiau negu mėnesį vykstančio muzikinio projekto „Chorų karai“ Alytaus chorui sėkmingai vadovauja mažeikiškė dainininkė Asta Pilypaitė.
Atlikėja tikina, jog su malonumu projekte atstovautų ir gimtajam miestui, bet suburiant chorą reikalingas pačių mažeikiškių aktyvumas ir palaikymas.
Kovo pabaigoje prasidėjusio TV3 televizijos projekto „Chorų karai“ scenoje pasirodė septyni chorai. Vienam jų – Alytaus miesto „De-žavu“ chorui vadovauja iš Mažeikių kilusi dainininkė A. Pilypaitė. Žiūrovai ir komisija šiam chorui gerų žodžių ir palaikymo negailėjo tiek prasidėjus projektui, tiek ir likus vos keliems žingsniams iki finalinių kovų.
„Tiesą pasakius, mes nesitikėjome tokio žiūrovų palaikymo, tokios sėkmės. Dar laukia pusfinalis, tikimės patekti ir į finalą“, – kalbėjo A. Pilypaitė.
Ji pabrėžė, kad choristai – ne profesionalūs dainininkai, minimaliomis laiko sąnaudomis kartu turintys paruošti gerus pasirodymus, todėl galutinis variantas visada stebina ir juos pačius.
A. Pilypaitė džiaugėsi, kad nors į projekto sceną žengia su alytiškiais, jų chorą vis tiek palaiko mažeikiškiai ir visa Žemaitija. Tikėdamasi tolesnio palaikymo atlikėja dėkoja visiems balsuojantiesiems.
„Šiuose „Chorų karuose“ vienintelė iš generolų esu žemaitė, tai ir atstovauju šiam kraštui. Visiems kraštiečiams ir kitiems balsuojantiesiems iš visų Lietuvos kampelių dėkojame už palaikymą“, – kalbėjo atlikėja.
Penktus metus vykstančiame projekte anksčiau jau dalyvavo Mažeikių kaimynai telšiškiai, taip pat akmeniškiai su savo choru. Ar galima kada tikėtis „Chorų karų“ scenoje išvysti ir dainuojančius mažeikiškius?

Apie tai, ką šiuo klausimu galvoja žinomi scenos meistrai mažeikiškiai, „Santarvėje“ skaitykite kitą savaitę.

2 Atsakymai į “Kad gyvuotų choras, reikia palaikymo”

  1. Rokas parašė:

    Labai tikimės,kad kitais metais Mažeikiai dalyvaus LKL krepšinio varžybose.

  2. Galbūt parašė:

    Labai tikimės, kad kitais metais ir Mažeikiai dalyvaus Chorų karuose !:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto