Kaimo bendruomenės naudingumu jos pirmininkė neabejoja

Vida Abrasonienė. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Šį šeštadienį aptarti nuveiktų darbų, pasikalbėti, ką būtų galima nuveikti ateityje, rinksis Račalių bendruomenės žmonės.
Praėjusių švenčių maratonas buvo toks intensyvus, o račališkiai buvo užsiėmę savais reikalais, tad tradicinę vakaronę jie atidėjo vėlesniam laikui.
Tryliktus metus gyvuojanti šio kaimo bendruomenė ir tiek pat metų jai vadovaujanti  Vida Abrasonienė pasidžiaugti tikrai turi kuo.
Dvylika bendruomenei atiduotų metų – nemažai, bet jos pirmininkė V. Abrasonienė teigė be tokios veiklos negalinti: račališkiai – geri, draugiški žmonės, su jais dirbti nėra sunkumų, o būti drauge  smagu.
„Žmonės manimi tikriausiai pasitiki, kad vis išrenka pirmininke. Buvo momentų, kai norėjosi viską mesti, sutvarkyti dokumentaciją, o bendruomenės nuostatus ir spaudą perduoti kitam… Bet mane vėl išrenka ir tos mintys kažkaip pasitraukia“, – „Santarvei“ kalbėjo moteris.
Šiuo metu Račalių bendruomenėje yra 98 registruoti nariai, o kaime gyventojų – per 200. Bet, kaip sakė vadovė,  niekas į tai, ar tu bendruomenės narys, ar ne, nežiūri – jos veikloje gali dalyvauti visi norintieji.
V. Abrasonienė neabejoja kaimo bendruomenių reikalingumu: jų dėka pasikeičia kaimas, jo žmonės, nes yra kuo užsiimti, galima artimiau pabendrauti, pabūti kartu ir per šventes, ir nelaimei ištikus…

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto