Kaimyninio rajono pareigūnai Mažeikiuose aptiko neblaivių eismo dalyvių

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Netikėtas kaimyninio rajono policijos pareigūnų reidas mūsų rajone nutraukė šešių neblaivių eismo dalyvių keliones.

Penktadienį nuo šešių vakaro iki šeštadienio antros valandos nakties Mažeikių rajone budėjo net keturi Telšių vyriausiojo policijos komisariato ekipažai.
Mažeikiškių vairuotojų neatsakingumas viršijo visus prognozes – buvo nustatyta net šešiolika kelių eismo taisyklių pažeidėjų, iš kurių keturi transporto priemones vairavo neblaivūs, trys – neturėdami vairuotojo pažymėjimo. Buvo sulaikyti ir du neblaivūs dviratininkai.
„Rezultatai rodo, kad tokie netikėti reidai yra efektyvūs. Ir jie bus dar dažnesni. Dėl mažeikiškių eismo dalyvių elgesio apmaudu – jokio atsakingumo, keliamas pavojus ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams“, – rezultatus komentavo rajono patrulių būrio viršininkas Audrius Apulskis.

Apie savaitgalio eismo įvykius ir jo dalyvius plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Kaimyninio rajono pareigūnai Mažeikiuose aptiko neblaivių eismo dalyvių”

  1. xaxa parašė:

    nebejuokinkit,kad keli pareigunai tik teima,manau keliu policijoje nerasi sažiningu,ten visi yra buve eme,kai prasidejo lipduku klijavimas ant automobiliu yra pareigunai eme mažeikiškiai be jokios sažines graužaties,tik pasake greičiau skambink tarpininkui,esme yra tokia,kad kyšiai niekur nedingo tik papraščiausiai yra kontroliuojami ir nuo betko neimami,tik per tarpininkus,o kyšiai kaip egzistavo taip ir egzistuoja,nes ankščiau eme nuo beleko!

  2. to zemaitis parašė:

    turbut esat pats daves kysi, kad zinote kas ir kam nuolaidziauja.. nereik buti tokiems kandiems, policininko profesija kaip ir bet kuri kita turi buti gerbiama.. jei keli pareigunai paeme kysi, vadinasi visi tokie, jei valytoja apsivoge – tai valytojos visos tokios… reiketu maziau vadovautis stereotipais ir kekviena asmeni vertinti individualiai. Nesakau, kad visi pareigunai sventi, nera nei vieno kysio paeme, taciau yra ir tokiu pareigunu kurie dirba saziningai ir nesvarbu tu pazistamas ar ne..

  3. zemaitis :) parašė:

    tai rodo ne kad efektyvus reidai , o kad vietiniai pazystamiem ir visokiem kitokiem leidzia kai ka ko nederetu leist. jei pareigunai apsimeta aklais ir nemto tipo kas daros ir tipo nzn tai kam tokiu isvis reikia ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto