Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi: „Žinau, ką renku“ kviečia į priešrinkiminius debatus Mažeikių rajono savivaldybėje

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ vasario 27 dieną 18 valandą Mažeikių kultūros centro mažojoje salėje organizuoja kandidatų į mero postą debatus. Mažeikių savivaldybės gyventojai kviečiami nemiegoti prieš rinkimus ir tiesiogiai užduoti rūpimus klausimus kandidatams į merus.

„Žinau, ką renku“ veikia nešališkai, tad debatuose kviečiami dalyvauti visi kandidatai į šį postą. Savo dalyvavimą jau patvirtino: Eimantas Salatka (LVŽS), Kęstutis Bartkevičius („Laisvė ir teisingumas“), Rūta Matulaitienė (LSDP), Dovydas Punia (išsikėlė pats), Živilė Butkė (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“), Linas Memys (LŽS). Debatus moderuos žurnalistas Edvardas Kubilius.

Artėjant 2023 m. savivaldos rinkimams Mažeikių rajono savivaldybės gyventojai galės rinktis net iš 8 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus, visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.
„Norint išsirinkti labiausiai tinkamą kandidatą užimti mero postą reikia pasiruošti – sugalvoti bent 3 argumentus, kodėl už jį balsuoju. Kaip sakoma: „Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi“, – sako „Žinau, ką renku“ savanoris Eimantas Končius.

Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas Jums yra tinkamiausias, nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai į merus diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo įsipareigojimus Jums.
Iniciatyva „Žinau, ką renku“ – tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Organizuojame priešrinkiminius debatus. 2023 m. iniciatyvos veiklą įgyvendinti padeda Aktyvių piliečių fondo projektas, finansuojamas EEE finansinio mechanizmo lėšomis.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/1231087561096002

14 Atsakymų į “Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi: „Žinau, ką renku“ kviečia į priešrinkiminius debatus Mažeikių rajono savivaldybėje”

 1. 70+ parašė:

  aš tai jungiuos prie linksmesnės, “ konservatorių“ kompanijos.Jie turi performansus pider.,ar kaip ten vadinasi,va,dar ten nebuvau.

 2. Anonimas parašė:

  O kodėl nuotraukose tik šeši? Kiti du tokie „raštingi“, kad net savo nuotraukų pateikti nesugebėjo?

 3. Ana-Lizai-2 parašė:

  Salatka – žmogaus tipas – niekam netrukdau, su niekuo nesipykstu, viskam pritariu tik leiskit būt prie valdančiųjų… Laisvos sielos pilietis… laisvas kaip vėjas…

  1. 100% parašė:

   Tiesa apie Salatką pasakyta.Nieko nėra bjauriau už slydinėjantį,atseit,vyrą,neturintį jokių vadovo savybių.

 4. Ana-Lizai parašė:

  Punia – veikėjas kuris ruošiasi padaryti taip, kad Mažeikių verslininkams būtų užtikrintos konkurencingos ir vienodos sąlygos dalyvauti viešuosiuose pirkimuose miesto ir rajono verslininkams… tai tos sąlygos ir dabar vienodos, kas nori ir sugeba pateikti paraiškas ir reikalingus dokumentus tas ir dalyvauja… ar čia kalbama apie kažkokius neteisėtus dalykus (protegavimą ir pan.). Švelniai tariant – žmogus nesiorientuoja situacijoje… :)

 5. Dieds parašė:

  Nu ir kam jie reikalingi?Jie kaip nereikalingas balastas laivui..

 6. Galvosūkis parašė:

  Partijos skirtingais pavadinimais,o veiksmai vyksta barteriniu būdu- tu man,aš tau ir sukertam rankomis,ar ne konservatoriai ir laisvė su teisingumu?Geriausias etatas tai vice,nors barankas panešioja.

 7. Galvosūkis parašė:

  Partijos skirtingais pavadinimais,o veiksmai vyksta barteriniu būdu- tu man,aš tau ir sukertam rankomis,ar ne konservatoriai ir laisvė su teisingumu?Geriausias etatas tai vice,nors barankas panešioja.

 8. o kur likę 2 kandidatai? parašė:

  gi 8 buvo?

 9. čia gerai, sudrausmins kandidatus nepažadėti to ko parašė:

  neištesėsi.

  1. Taip parašė:

   Naivuolis Jūs, kaip ir visad, galima žadėti daug, bet nieko netesėti ir niekas už tai nenubaus :)

   1. Rinkejai nubaus parašė:

    Per sekancius rinkimus

    1. Naivuoliui parašė:

     O kurį kas nors nubaudė? Ar pamenate, ką žadėjo prieš praeitus rinkimus? Tikriausiai neprisimenate. Renka pagal žinomumą, pagal pavardes ir tiek.

 10. Abejojantis parašė:

  Ar čia konkursas atsilaisvinusiai patogiai kėdei užimti?Kokios “ stavkės“?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto