Kakė Makė Viekšniuose – populiari, linksma ir gero mokanti

Ypač daug džiaugsmo vaikams suteikė renginyje pasirodžiusi Kakė Makė.

Praėjusią savaitę Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos Viekšnių miesto filiale vyko edukacinis renginys „Oi ta Kakė Makė!“ Spalio mėnesį „Kakės Makės“ kūrėja Lina Žutautė švenčia 50 metų jubiliejų, todėl simboliškai gimtadienis paminėtas ir mūsų bibliotekoje.

Renginyje dalyvavo Viekšnių gimnazijos 2a klasės mokiniai ir mokytoja Birutė Vėlavičienė. Vaikai buvo supažindinti su rašytojos biografija, bibliotekoje esančiomis jos knygomis. Aptarėme jau perskaitytas knygutes, jų iliustracijas. Išsiaiškinome, kad L. Žutautės sukurtas personažas padeda atsikratyti baimių, išmokti tvarkytis ir drąsiai svajoti.

Jau daug metų knygos apie Kakę Makę yra populiariausios vaikų leidinių kategorijoje. Kakė Makė – ne tik vienas žinomiausių ir mylimiausių vaikų literatūros personažų, bet ir labai populiarus prekinis ženklas. Su šio personažo vardu yra išleista labai daug žaislinių, pažintinių ir užduočių knygučių, kurios padeda tiek puikiai praleisti laisvalaikį, tiek sužinoti naujų dalykų. Ypač populiarios Kakės Makės enciklopedijos.

Gimtadienyje daug šokome, žaidėme ir šėliojome.

Daugiausia antrokams džiaugsmo suteikė renginyje pasirodžiusi Kakė Makė. Tada prasidėjo tikra gimtadienio šventė.

Kakė Makė mokė vaikus, kaip iš įvairių vaisių pasigaminti šventinius gimtadienio saldumynus, aiškino, kas yra saikas, kodėl reikia mokėti dalytis, užjausti ir būti draugiškiems.

Renginio pabaigoje klausėmės miuziklo „Kakės Makės gimtadienis“, linksmai šokome, žaidėme ir šėliojome.

Dėkojame antrokams, jų mokytojai ir mokytojos padėjėjai Odetai už linkėjimus, balionus, šventinę nuotaiką ir pasakiško skonio keksiukus.

Ačiū sakome Viekšnių kultūros centro darbuotojai Rimai už bendradarbiavimą ir pagalbą įgyvendinant idėjas.
Rasa VILKAITĖ,
filialo bibliotekininkė

Gimtadienis bibliotekoje
Renginio akimirkos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto