Kalėdiniai laiškai senolius ir pradžiugino, ir sujaudino

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

„Mielas seneli“, „Mieli senjorai“, „Labas, močiute“ – taip prasidėjo daugelis laiškų, kuriuos kalėdiniu laikotarpiu gavo Plinkšių globos namų gyventojai. Šiais metais mažeikiškių savanorių iniciatyvinės grupės „Sušildykim sielas“ ir respublikinės savanoriškos pagalbos senelių namams iniciatyvinės grupės „Senučiukai“ dėka mūsų gyventojai sulaukė daug laiškų.
Juos rašė Mažeikių rajono mokyklų moksleiviai, rajono gyventojai, geros valios žmonės iš įvairių Lietuvos kampelių. Mus pasiekė laiškai net iš Airijos, Norvegijos, Švedijos, Jungtinės Karalystės. Niekas neliko pamirštas, nuskriaustas. Skaitant laiškus senoliai susimąstydavo, džiaugdavosi gražiais vaikučių piešiniais, grožėdavosi atvirutėmis. Ilgus laiškus, skirtus visiems, skaitėme visi kartu. Mačiau, kaip senoliai susijaudindavo, kaip ne kartą jiems išriedėjo išdavikiška ašara, kaip jie nuklysdavo į savo prisiminimus…
Kaip buvo gera, kai stebėdavome juos dar ir dar kartą skaitant tuos gražius, su meile rašytus laiškelius. Dėkoju visų mūsų globos namų gyventojų vardu už jūsų gerumą, sušildytas sielas, padovanotas džiugias akimirkas. Jūs rašėte kartą, o jus prisimins ilgai – daug kartų skaitydami šiltus, jautrius jūsų parašytus žodelius.

Birutė VAIČKIENĖ
Plinkšių globos namų direktorė

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto