Kalėdų senelis Žemalėje dalijo saldainius ir atšvaitus

Asmeninio archyvo nuotrauka

Žemalės kaimo bendruomenė pakvietė visus žemališkius prie kultūros namų į Kalėdų eglės įžiebimo šventę. O kitą dieną prie arbatos puodelio ir pačių gamintų skanumynų senjorų laukė kaimo moterys.

Pasimetę neseniai siautusioje pūgoje į šventę vienas po kito atvyko šiuolaikiškas Kalėdų senelis ant riaumojančio motociklo, o Snieguolę pavėžėjo pakeliui važiavusi teta. Po džiaugsmingo jųdviejų susitikimo, Kalėdų senelis ir Snieguolė, pasisveikinę su susirinkusiais žemališkiais, savo stebuklingos lazdos prisilietimu įžiebė Kalėdų eglę. Į šventę, kaip ir visada, susirinko gausus būrys šio kaimo gyventojų: mažų ir didelių. Tad ir Seneliui su Snieguole buvo daug darbo, mažieji deklamavo eilėraščius, Žemalės moterų ansamblis padainavo.
Už visus šiuos pasirodymus Kalėdų senelis atsidėkojo saldainiais, o tiems, kuriuos žinojo vaikštant tamsoje be atšvaitų, kvietėsi pas save ir įteikė šviesą atspindinčias liemenes, liepdamas jas visada dėvėti tamsoje.

Asmeninio archyvo nuotrauka

Tarti žodžio senelis pakvietė ir seniūną A. Šakauską, šis kaimui padovanojo fejerverkų, kurių įspūdingas lietus vainikavo šventę.
 Nuoširdžius sveikinimo žodžius tarė ir Žemalės bendruomenės pirmininkė A. Avdaljan, ir seniūnaitė J. Budrikienė, kurios pakvietė senjorus į Kultūros namuose vyksiančią akciją „Sušildykim sielas“. Todėl rytojaus dieną po pamaldų, sušalę bažnyčioje, nemažas būrys Žemalės senjorų užsuko išgerti puodelio arbatos. Šią akciją organizavo Žemalės kaimo bendruomenės aktyvios moterys, kurios prikepė pyragėlių, sumuštinukų, paruošė arbatos. Šios akcijos metu buvo renkamos ir lėšos dovanėlėms vienišiems žmonėms.
Ačiū visiems žemališkiams: ir tiems, kurie dalyvavo eglutės įžiebime, ir tiems, kurie aukojo.
Bendruomenės aktyvas

Asmeninio archyvo nuotrauka

2 Atsakymai į “Kalėdų senelis Žemalėje dalijo saldainius ir atšvaitus”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Su Artejanciom Sventem, mielieji zemaliskiai! Sveikatos ir stiprybes, laimes ir meiles kiekvienam ,,,

  2. Vietinis alkašiukas parašė:

    Galėjo kokį alukaus butelį išmesti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto